Dabar populiaru
Publikuota: 2012 kovo 7d. 12:56

Po triukšmo spaudoje alkoholio parduotuvė „Sabonis“ Sankt Peterburge užsidarė

Po to, kai į parduotuvę užėjo raudoną striukę vilkintis vyras, ji buvo uždaryta „dėl techninių priežasčių“.
Marianos Jankovos/15min.lt nuotr. / Po to, kai į parduotuvę užėjo raudoną striukę vilkintis vyras, ji buvo uždaryta „dėl techninių priežasčių“.

Nepraėjo nė diena po to, kai 15min.lt ir kita lietuviška žiniasklaida pradėjo domėtis antrajame pagal dydį Rusijos mieste, Sankt Peterburge, įsikūrusia alkoholinių gėrimų parduotuve, pasivadinusia skambiu „Sabonio“ pavadinimu, o parduotuvė jau užsidarė „dėl techninių priežasčių“.

„Kovo 7 d. parduotuvė uždaryta dėl techninių priežasčių“, – skelbė užrašas ant parduotuvės durų V.Kuibyševo gatvėje trečiadienio rytą. Įdomu tai, kad „Sabonis“ buvo uždarytas priešais pat žurnalistų nosis.

Tuo metu, kai žurnalistai stovėjo kitoje gatvės pusėje, kad padarytų kelias nuotraukas, į parduotuvę užėjo raudona striuke vilkintis vyras, o netrukus ant durų buvo pakabintas ir minėtas užrašas, nors reklama lange ir toliau didelėmis žaliomis raidėmis kvietė pirkėjus užsukti su užrašu „Sveiki atvykę“.

Marianos Jankovos/15min.lt nuotr./Nors ir uždaryta, parduotuvė toliau kvietė pirkėjus užraau Sveiki atvykę.
Marianos Jankovos/15min.lt nuotr./Nors ir uždaryta, parduotuvė toliau kvietė pirkėjus užrašu „Sveiki atvykę“.

„Lietuvos rytas“ trečiadienį cituoja prisistatyti nepanorusią parduotuvės „Sabonis“ administratorę: „Mūsų parduotuvė su krepšininku Arvydu Saboniu neturi nieko bendra.“ Pasak jos, „sabonis“ rusams pirmiausia – vieno litro talpos butelis, į kurį supiltas kelių dešimčių laipsnių stiprumo alkoholinis gėrimas.

Didesnės nei puslitrio talpos degtinės buteliai „saboniais“ buityje pradėti vadinti dar sovietmečiu, kai A.Sabonis dėl išskirtinio ūgio ir puikaus žaidimo krepšinio aikštelėje išgarsėjo ne tik buvusioje Sovietų Sąjungoje, bet ir pasaulyje. Tiesa, tuomet taip vadinti 0,75 l talpos buteliai.

Parduotuvė „Sabonis“ įsikūrusi ne itin išvaizdžiame V.Kuibyševo gatvės pastate, Sankt Peterburgo senamiestyje. Netoliese Nevoje plūduriuoja ir legendinis kreiseris „Aurora“. Greta „Sabonio“ veikia grožio studija „Baisi jėga“. Šalia egzistuoja ir konkurentai – dar viena alkoholinių gėrimų parduotuvė „Aromatų pasaulis“.

VIDEO: Alkoholinių gėrimų parduotuvė „Sabonis" Sankt Peterburge

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min