Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 12 05, 08:45

Politikei moderniosios technologijos pridarė vargo – posėdyje pasirodė be kelnių

Šeštadienį vykęs Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos posėdis nepraėjo be netikėtumų. Dar vienai politikei moderniosios technologijos pridarė vargo – posėdyje dalyvavusi moteris, greičiausiai nežinodama apie įjungtą kamerą, nusimovė kelnes.

Į panašias situacijas Lietuvos politikai yra pakliuvę jau ne vieną kartą. Bene garsiausias skandalas kilo po to, kai nuotoliniame Kultūros komiteto posėdyje už Seimo nario Petro Gražulio nugaros sušmėžavo pusnuogis vyras.

Ne ką mažiau socialinių tinklų vartotojus prajuokino nuotolinio Vyriausybės posėdžio metu užtraukti dūmą sumanęs buvęs finansų ministras Vilius Šapoka.

Neseniai viešumoje nuskambėjo ir Petro Gražulio padėjėjo Naglio Puteikio pavardė, kai per spaudos konferenciją Seime jis susipainiojo ir vietoje to, kad parodytų vaizdo įrašą iš prie Seimo vykusių riaušių, įjungė ištrauką iš serialo, kuriame išsinuoginusi pora žvakių šviesoje guli vonioje. Supratęs, kad rodo ne tą vaizdo medžiagą, N.Puteikis viską greitai išjungė.

Be kelnių posėdyje yra pasirodęs ir konservatorius Bronislovas Matelis.

Panašus kuriozas yra nutikęs ir Seimo nariui Kęstučiui Masiuliui. Posėdyje politikas nusprendė dalyvauti tiesiai iš vonios, tačiau, panašu, užmiršo apie įjungtą kamerą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min