TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pratęstas paraiškų dalyvauti „Kanų liūtų“ apdovanojimuose priėmimas

Kanu liutai 2011 LOGO
Kanu liutai 2011 LOGO
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos reklamos, marketingo ir viešųjų ryšių profesionalams, nespėjusiems pateikti savo darbų tarptautiniam kūrybiškumo festivaliui „Kanų liūtai“ („Cannes Lions“), džiugi žinia – paraiškų dalyvauti apdovanojimuose pateikimo terminas pratęstas iki kovo 25 d. Didžiausias pasaulyje reklamos festivalis šiais metais į Kanus kvies birželio 19-25 dienomis.

Mūsų šalies kūrybos, marketingo ar ryšių su visuomene profesionalai dar gali registruoti savo projektus „Kanų liūtų“ apdovanojimams gauti 13-oje kategorijų: televizijos ir kino („Film“), spaudos („Press“), lauko („Outdoor“), interneto („Cyber“), tiesioginės („Direct“) bei radijo („Radio“) reklamos, žiniasklaidos planavimo („Media“), pardavimų skatinimo („Promo and Activation“), dizaino („Design“), ryšių su visuomene („PR“), filmų kūrėjų („Film Craft“), integruotosios reklamos („Titanium and Integrated“) ir kūrybos efektyvumo („Creative Effectiveness“). Darbo registracijos kaina – nuo 290 eurų.

Šiais metais festivalio kategorijų žiuri pirmininkaus didžiausių tarptautinių bendrovių vadovai ir savo srities profesionalai: GAD’ įkūrėjas bei prezidentas Luciano Deos’as, R/GA vykdomasis viceprezidentas (Executive Vice President) ir kūrybos vadovas (Chief Creative Officer) Šiaurės Amerikoje Nick’as Law, „Ogilvy” Azijos regiono vykdomasis kūrybos direktorius (Regional Executive Creative Director of Asia Pacific) Eugene Cheong‘as, MPG vykdomoji direktorė (Global Chief Executive officer) Maria Luisa Francoli Plaza, „Velocity Films“ direktorius ir steigėjas Keith Rose, „Publicis Worldwide” kūrybos vadovas (Chief Creative Officer) ir vykdomojo komiteto (Worldwide Executive Committee) narys nuo 2009 m. Olivier’is Altmann’as, „Fleishman-Hillard International Communications” prezidentas ir vadovas (CEO) Dave’as Senay ir kt.

Festivalio kulminacija – apdovanojimų ceremonijos – vyks birželio 20-22 ir 25 dienomis. Į jas, kaip ir į kitus renginius, iki festivalio pradžios gali registruotis ir „Kanų liūtų" svečiai. Festivalio svečiai dalyvauja parodose, reklamos peržiūrose, daugiau nei 50-yje aukščiausio lygio seminarų, 30-yje kūrybinių dirbtuvių, meistriškumo seminaruose ir apdovanojimų ceremonijose. Laimėti prestižinius tarptautinius apdovanojimus kasmet pretenduoja per 24 tūkst. darbų. Festivalio „Kanų liūtai" atstovas Lietuvoje – nemokamas laikraštis „15 min".

Daugiau informacijos – www.canneslions.com
Daugiau informacijos apie paraiškų apdovanojimams teikimą - http://www.canneslions.com/enter/how_to_enter.cfm

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Kanų liūtai
Parašykite atsiliepimą apie 15min