Dabar populiaru
Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo 18 metų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra 18 metų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio. Jei jums jau yra 18 metų, spauskite TAIP tuo pačiu patvirtindami, kad vaizdinė ir grafinė informacija bus skirta tik jūsų asmeniniam naudojimui ir saugoma nuo nepilnamečių.
Taip
Ne
Publikuota: 2011 lapkričio 6d. 23:15

Pusnuogės ukrainietės keliavo pas popiežių

Ukrainos feministės ketino pasirodyti popiežiui.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Ukrainos feministės ketino pasirodyti popiežiui.

Ukrainos feministės, pagarsėjusios „nuogomis“ akcijomis, kuriose nusimeta liemenėles, buvo sulaikytos pakeliui į Šv. Petro aikštę Romoje, praneša rp.pl.

Naujienų agentūrų duomenimis, trys jaunos moterys iš FEMEN organizacijos ketino sekmadieninės maldos, kurią skaitė Benediktas XVI, metu surengti protesto akciją.

Policija jas sulaikė pusiaukelėje, kai jos ėjo į Vatikaną vedančia gatve Via della Conciliazione. Pareigūnai paprašė merginų lipti į automobilį, kuriuo jos buvo išvežtos iš Vatikano bazilikos apylinkių.

Šeštadienį FEMEN veikėjos pasirodė Romoje vykusiame opozicinės partijos mitinge. Ukrainietės rankose laikė plakatus su protesto šūkiais prieš Italijos premjero Silvio Berlusconi vykdomą politiką. Kiekviena iš jų kūnus buvo išsidažiusios Italijos vėliavos spalvomis – žaliai, baltai ir raudonai.

Nėra žinoma, ką feministės ketino daryti susitikusios su Benediktu XVI maldos su tikinčiaisiais metu.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min