Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Realybės šou dalyviai metus buvo atskirti nuo civilizacijos – grįžę sužinojo, kad jų laida seniai neberodoma

Britų televizijos laida „Edenas“
Britų televizijos laida „Edenas“
Šaltinis: 15min
3
A A

Britų televizijos laidos dalyviai metus praleido atkirsti nuo šiuolaikinio pasaulio, giliai Škotijoje. Tik grįžę jie sužinojo, kad JAV prezidentas yra Donaldas Trumpas, kad Jungtinė Karalystė nusprendė trauktis iš Europos Sąjungos, kad „Premier“ lygos čempionais tapo „Leicester City“. Ir tai, kad jų laida seniai dingo iš televizijos programų tinklelio, rašo „The Guardian“.

„Channel 4“ televizijos realybės šou „Edenas“ buvo pristatytas praėjusių metų liepos mėnesį. Teigta, kad tai – socialinis eksperimentas, kurio metu 23 nepažįstami žmonės apgyvendinti nuošalioje Škotijos kalnų vietovėje. Čia jie be technologijų ir šiuolaikinių įrankių turėjo sukurti bendruomenę, kuri pati save aprūpintų. Metus laiko trunkantis jų bandymas būtų filmuojamas asmeninėmis kameromis, juos stebėtų ir keturių žmonių kūrybinė grupė.

Nepaisant to, kad laida jau nebebuvo rodoma, apie tai dalyviams nebuvo pranešta.

Tačiau žiūrovai pamatė tik keturias laidos serijas – per jas žiūrovų skaičius nuo 1,7 mln. nukrito iki 800 tūkst. Nesutarimai, pykčiai, alkio jausmas taip pat lėmė, kad iš 23 dalyvių 13 pasitraukė anksčiau laiko.

Nepaisant to, kad laida jau nebebuvo rodoma, apie tai dalyviams nebuvo pranešta. Visgi po to, kai britų žiniasklaida aprašė šią istoriją, „Channel 4“ pranešė, kad šou į televizijos ekranus grįš metų pabaigoje.

Netoli filmavimo vietos gyvenantys škotai nevengė šaipytis iš laidos dalyvių – jie juokėsi, kai besifilmuojantieji slapta į savo stovyklą vilko greitąjį maistą ir alkoholį. Anot jų, vienam dalyviui prireikė ir odontologo paslaugų, kai jis nusilaužė dantį valgydamas vištom skirtą lesalą, kuriame buvo žvyro.

Realybės šou kritikavo ir pasitraukę dalyviai. Viena mergina skundėsi, kad kiti iš jos žiauriai tyčiojosi. Kitas teigė, kad tai, kas rodyta laidoje, visiškai neatitinka realybės, kokia ji buvo Škotijoje. „Edeną“ jis pavadino „šlamšto krūva“.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min