Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Reklamoje – popiežius „tūse“

Šaltinis: 15min
0
A A

Reklamos standartų vadovybė uždraudė vieno Didžiosios Britanijos klubo reklamą, kurioje buvo vaizduojamas a.a. popiežius Jonas Paulius II, rankoje laikantis alaus butelį ir šokantis su mini sijoną vilkinčia blondine.

Skundą dėl reklaminės skrajutės buvo pateikusi Ipsvičo ir Safolko miestų taryba. Ši skrajutė buvo platinama kaip Ipsvičo miesto naktinio klubo „Club Fire“ (angl. „Klubas Ugnis“) reklama.

Ipsvičo Lenkų klubo sekretorė Sheila Soltysik teigė, kad dėl reklamos į juos kreipėsi viena lenkė paauglė. Klubas kreipėsi į miesto tarybą. „Skrajutė labai įžeidžianti. Galbūt kažkam tai atrodo nekaltas juokas, tačiau daugumą jautrių žmonių ji giliai žeidžia. Negalime leisti, kad tokie dalykai būtų daromi. Tai galėjo sukelti rimtų problemų. Manau, šįkart spėjome laiku“, – sakė S.Soltysik.
„Club Fire“ incidento nekomentavo ir dėl jo neatsiprašė.

Reklamą gaminusi kompanija „Waped“ skrajutėje neįžvelgė nieko blogo. „Mes žinome, kad miręs popiežius Jonas Paulius II buvo gerbiamas Lenkijoje, mes nemanome, kad jo tautybė šiuo atveju yra svarbiausias faktorius, ar kad reklama galėtų žeminti Lenkijos piliečius“, – teigė klubo atstovas.

Nuotrauką galite pamatyti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min