Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Režisierius Tadas Vidmantas apie ledinio vandens akciją: žmonės pamiršo esmę

Tadas Vidmantas
Kadras iš „YouTube“ / Tadas Vidmantas
Šaltinis: Žinių radijas
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jau ir Lietuvoje gyventojai pradėjo masiškai šlakstytis šaltutėliu vandeniu. Nuo Bilo Geitso iki mūsų europarlamentaro Antano Guogos. Visi jie mielai sutiko apsipilti kibiru ledinio vandens ir dar paaukoti šoninės amiotrofinės sklerozės asociacijai.

Režisierius Tadas Vidmantas šiek tiek modifikavo iššūkį ir siūlo žmonėms apsilankyti aukojimo portale aukok.lt ir paaukoti bet kokią sumą bet kuriai išsirinktai organizacijai. 

„Kiek žinau, žmonės pasekė mano pavyzdžiu. Nes tai iš tikrųjų tapo ne naudojimasis savo vardu vardan labdaros, bet labdaros naudojimas vardan savo vardo garsinimo. Man tai atrodo svetima. Kad ir koks tikslas bebūtų, aš pakeičiau taisykles. Nes minėta akcija įgavo tokį pagreitį, kad žmonės net pamiršo jos esmę“, – kalbėjo T.Vidmantas. 

Tuo metu europarlamentaras Antanas Guoga nepabūgo apsipilti šaltu vandeniu. 

„Žmonėms norisi padėti, kurie serga onkologinėm ligom ir kitom. Tad aš galiu prisidėti ir padėti. Galbūt šiek tiek ir pralinksminti“, – išplatintame video kalba A.Guoga.

Jo bendrapartietis Seimo narys Remigijus Šimašius taip pat ketvirtadienio rytą Katedros aikštėje apsipylė lediniu vandeniu.  

„Viskas, ką daro politikai, visi vertina per reklamos prizmę. Viena vertus, viskas, ką daro politikas ,yra kampanijos dalis, nes žmogus renkasi žmogų, o žmogus yra toks, koks jis yra. Tad aišku, kai darai dalykus, galvoji, kaip visa tai atrodys. Ir kodėl to nedaryti, jeigu tai yra normalu ir žmogiška. Bet kuriuo atveju, aš šitą dalyką būčiau daręs vis tiek“, – kalbėjo R.Šimašius. 

Nerijus Milerius, Vilniaus universiteto šiuolaikinės kultūros tyrinėtojas, teigė, kad ši akcija yra šou. 

„Nemanau, kad to šou reiktų vengti, nes tai sudaro didelį pasiekiamumo lauką ir galią“, – konstatavo N.Milerius. 

Parengė Monika Burvytė

Laida „Aktualioji valanda“ transliuojama darbo dienomis 17.05 val. 

Žinių radijas
Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min