Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusas atsisako mokėti baudą, nes artėja pasaulio pabaiga

Pasaulio pabaiga
123rf nuotr. / Pasaulio pabaiga
Šaltinis: Lrt.lt
0
A A

Kemerovo srities (Rusija) gyventojas atsisakė mokėti baudą už kelių eismo taisyklių pažeidimą. Antstoliams jis pareiškė, kad artėja pasaulio pabaiga ir todėl nemato prasmės mokėti kokias nors baudas, praneša lenta.ru.

Antstolių teigimu, sibirietis į avariją papuolė 2012 metų liepą. Jam buvo skirta 1 tūkst. bauda, bet jis dar nėra jos sumokėjęs. Be to, jis nuolat ateina į Federalinę antstolių tarnybą ir atneša įvairiausias schemas ir grafikus, esą įrodančius pasaulio pabaigos artėjimą.

Vyriškis ragina valdžią atleisti skolininkus nuo nesumokėtų baudų. „Jis mano, kad jeigu žmonės taps vienas kitam geresni, įskaitant ir tai, kad nubraukinės skolas, tai pasaulio pabaigos nebus“, – pasakojo Federalinės antstolių tarnybos atstovas.

Antstolių tarnyba pažymi, kad vyriškis, kuris atsisakė sumokėti baudą, gali sulaukti administracinio arešto iki 15 parų arba gali būti areštuotas jo turtas ir lėšos banko sąskaitoje.

Egzistuoja versija, kad pasaulio pabaiga ateis 2012 metų gruodžio 21 dieną. Jos šalininkai remiasi majų kalendoriumi, kuris esą pranašauja pasaulio pabaigą būtent šią dieną. Neseniai ekspertai pareiškė, kad iš tiesų majų kalendorius jokios pasaulio pabaigos nepranašauja, tik pažymi vieno iš civilizacijos gyvavimo periodų pabaigą.

Majai skirstė laiką į ilgus ciklus, tokius kaip baktunas, kurio trukmė – apie 400 metų. Kitas didelis ciklas buvo 13 baktunų – apie 5 200 metų.

Lrt.lt
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min