TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Rusijos prezidentas perka arbatą premjerui Putinui (nuotraukos)

Pastaruosius mėnesius Kremliaus stebėtojai intensyviai aptarinėjo, kas iš tikrųjų valdo Rusiją – prezidentas Dmitrijus Medvedevas ar premjeras Vladimiras Putinas, bet šeštadienį vienas šio paslaptingo darbo padalijimo aspektas paaiškėjo: jiedviem išėjus išgerti, sąskaitas apmoka prezidentas.
Rusijos prezidentas D.Medvedevas (dešinėje) ir premjeras V.Putinas leido laiką Krasnaja Polianos kurorte netoli Sočio, kuriame vyks 2014 metų žiemos olimpiada.
Rusijos prezidentas D.Medvedevas (dešinėje) ir premjeras V.Putinas leido laiką Krasnaja Polianos kurorte netoli Sočio, kuriame vyks 2014 metų žiemos olimpiada. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Jiems paslidinėjus Krasnaja Polianos kurorte netoli Sočio, kuriame vyks 2014 metų žiemos olimpiada, ir išgėrus arbatos kalnų trobelėje, sąskaitą apmokėjo D.Medvedevas.

„Už viską moka prezidentas“, – sakė V.Putinas, kurio žodžius cituoja Rusijos naujienų agentūros.

„Toks mano darbas“, – atsakęs D.Medvedevas.

Tokiais pajuokavimais jie pradėjo metus, kai atidžiai bus nagrinėjamas kiekvienas dviejų įtakingiausių Rusijos žmonių santykių aspektas.

V.Putinas prezidento postą D.Medvedevui perleido 2008 metų gegužę, po visų aštuonerių prezidentavimo metų, kuriuos galėjo valdyti pagal šalies Konstituciją. Paskui jis tapo įtakingu premjeru, bet daugelis analitikų įtaria, kad V.Putinas vis dar turi prezidentinių ambicijų. Vis dėlto D.Medvedevas tvirtino, kad yra savarankiškas.

Premjeras ar prezidentas, V.Putinas visada mėgo demonstruoti savo kalnų slidinėjimo sugebėjimus. Tai mėgstamiausias daugelio vidurinės klasės rusų, kurie jam valdant klestėjo, sportas.

Televizijos reportažuose buvo matyti, kaip D.Medvedevas slidinėja drauge su juo. Tai rodytų, kad naujasis prezidentas nori tęsti jo kryptį.

Rusijos sostinėje Maskvoje penktadienį vakare įvyko tarptautinės lygiagrečiojo slalomo lenktynės, kurios turėjo pademonstruoti, kad šalis yra pasirengusi surengti Sočio olimpines žaidynes.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Reklama
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Užsisakykite 15min naujienlaiškius