Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos TV vedėjos akibrokštas tiesioginiame eteryje: „Ar reikia palaidoti Vladimirą Putiną?“

Televizijos vedėja Marija Buchtujeva
Kadras iš „YouTube.com“ / Televizijos vedėja Marija Buchtujeva
Šaltinis: 15min
0
A A

Krasnojarsko televizijos TVK žurnalistė Marija Buchtujeva nebus nubausta už netyčia padarytą klaidą. Sausio 27 dieną tiesioginiame eteryje svarstydama Lenino palaidojimo temą, ji suklydo ir ištarė Rusijos premjero Vladimiro Putino pavardę: „Ar reikia palaidoti Vladimirą Putiną? Ši tema dabar aktyviai svarstoma internete“ – pasakė vedėja, dirbanti vyriausiąja naujienų redaktore.

Vietinė naujienų agentūra „Press-Line“ praneša, kad TVK televizija atmetė visas galimas sankcijas ir baudas vedėjai. „Kokios gali būti pasekmės Marijai už liežuvio susipynimą tiesioginiame eteryje? Ar mes turime ją ketvirčiuoti už tai laisvoje šalyje? Už šį nesusipratimą M.Buchtujevai nieko nenutiks“, – sakė generalinė televizijos direktorė Ksenija Čerepanova.

„Marija nesulauks jokios nuobaudos, ji dirba gerai. Reikia suprasti, jog ši klaida įvyko tiesioginiame eteryje, o mes kalbame gyvai be jokio suflerio“ – patvirtino TVK naujienų direktorė Viktorija Komarova.

„Nusišnekėjimas“ tiesioginiame eteryje sulaukė ypatingo dėmesio – šią temą ėmė narplioti interneto vartotojai. Beje, pirmiausia pačios žurnalistės socialiniame tinkle vkontakte.ru. Klaida sulaukė gana keistos V.Putino reakcijos. Beveik kiekvieną sekundę ant M.Buchtujevos puslapio sienos atsirasdavo komentarų – daugiausia dėkingų ir išreiškiančių palaikymą. Atsirado ir įrašų pasakančių, jog M.Buchtujeva leptelėjo tai, ką tyliai galvoja milijonas žmonių. Kiti komentatoriai rašo: „Ačiū jums už teigiamas emocijas“!

Panašių pranešimų jau sukaupta apie keletą tūkstančių ir jų srautas nemažėja – yra kuriamos net internetinės „demotyvacijos“ su V.Putino atvaizdu. Maža to, mergina sulaukė ir keleto dešimčių virtualių dovanų – tarp kurių net kelios stilizuotos „Oskaro“ statulėlės.

Kviečiame pažiūrėti laidos įrašą:

VIDEO: Нужно ли похоронить Путина? Идея Прохорова :D

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min