Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sankt Peterburge ieškomas seksualinis maniakas, įkandęs savo aukai į užpakalį (N-18)

Užpuolimo momentas
Kadras iš vaizdo įrašo / Užpuolimo momentas
Šaltinis: 15min
0
A A

Rusijoje, Sankt Peterburge, policija ieško seksualinio maniako, užpuolusio savo auką vieno namo laiptinėje. Nusikaltimą užfiksavo laiptinėje įrengta vaizdo kamera. Auka įnirtingai pasipriešino užpuolikui ir apsigynė. Nesugebėjęs įgyvendinti savo užmačių maniakas tik įkando aukai į užpakalį ir buvo priverstas nešdintis.

Nusikaltimas buvo įvykdytas dar šių metų kovo pradžioje, praneša newsru.com, tačiau dabar Sankt Peterburgo policija išplatino vaizdo įrašą, tikėdamasi, kad kas nors iš miesto gyventojų atpažins ir padės sulaikyti nusikaltėlį.

Vaizdo kameros įraše matyti, kaip iškrypėlis įeina į laiptinę paskui nusižiūrėtą auką. Mergina, matyt, jau jaučia grėsmę ir žvalgosi per petį į ją sekantį vyriškį. Iš pradžių nusikaltėlis elgiasi ramiai. Kai atsiveria lifto durys, mergina nusprendžia jį praleisti į vidų pirmą. Tuomet maniakas ir užpuola auką.

Mergina neketina pasiduoti ir priešinasi, o nusikaltėlis čiumpa ją į glėbį, pasilenkia ir kanda į užpakalį. Vėliau vyriškis merginą pakelia ir sviedžia ant laiptų, tačiau auka toliau priešinasi ir greitai pašoka ant kojų. Galiausiai iškrypėlis būna priverstas atsitraukti ir bėgti, tačiau prieš tai dar spėja pademonstruoti nukentėjusiajai savo lytinius organus ir atlikti su jais tam tikras manipuliacijas.

Pažymėtina, kad mergina ne tik pati aktyviai priešinosi prievartautojui, tačiau ir kvietė žmones į pagalbą. Ji taip pat spėjo paspausti pirmojo aukšto butų durų skambučius, tačiau kaimynai į pagalbą „atskuba“ tik tada, kai nusikaltėlis jau sprunka į lauką. Vienas namo gyventojas neva šoka vytis iškrypėlį, tačiau, žinoma, sulaikyti jo nesuspėja.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min