Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sankt Peterburgo milicininkas 17 metų veltui laiką leido pasaloje

Policija įvykio vietoje
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sankt Peterburgo milicija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Sankt Peterburgo teismas atmetė buvusio milicininko prašymą, jo nuosavybėn perduoti butą miesto centre, kuriame, pasak paties pareigūno, jis „pasaloje išbuvo 17 metų“.

Kaip praneša lenta.ru, buvęs milicininkas Andrejus Puginas savo prašymą grindė Civilinio kodekso normomis, sakančiomis, jog Rusijos piliečiai gali tapti nekilnojamo turto savininkais, jei jie turtu tvarkingai naudojosi daugiau kaip 15 metų.

Pasak A.Pugino, dar 1993 metais į šį 92 kvadratinių metrų butą jis buvo nusiųstas organizuoti pasalą. Buto savininkas buvo pagrobtas ir nužudytas, milicija bute laukė pasirodančių nusikaltėlių.

Buvęs milicininkas tvirtino, kad įsakymas dėl pasalos niekada taip ir nebuvo atšauktas, todėl jam teko persikraustyti į šį butą. Vėliau pas jį atsikėlė žmona, jiems gimė sūnus. O buto savininko žudikai buvo surasti, nuteisti ir dabar jie net vėl mėgaujasi laisve.

Ieškovo pakviesti liudininkai teismui patvirtino, kad buvęs pareigūnas, sužinojęs apie savininko mirtį, „buto naudojosi sąžiningai, atvirai ir nuolat“. Pats ieškovas taip pat teigia, kad jis nuolat tvarkingai mokėjo visus komunalinius mokesčius.

Tuo tarpu rajono, kuriame yra butas, valdžia teisme užginčijo buvusio milicininko teises į šį butą. Vietos valdžios atstovai tvirtina, kad civilinės metruikacijos įstaigose nėra jokių įrašų apie buto šeimininko mirtį, o visi komunaliniai mokesčiai buvo mokamai būtent savininko vardu. Todėl buvo suabejota, kad milicininkas butu naudojosi atvirai.

Teismo, atmetusio buvusio milicininko prašymą, motyvai kol kas nežinomi.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min