Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šauniausia biuro administratore Lietuvoje tapo Žemyna Steponavičiūtė

Žemyna Steponavičiūtė
Asmeninio archyvo nuotr. / Žemyna Steponavičiūtė
Šaltinis: 15min
0
A A

Šauniausia biuro administratore Lietuvoje pripažinta Žemyna Steponavičiūtė šį darbą dirba tik metus, tačiau savo šypsena, optimizmu ir profesionalumu sužavėjo tiek daug žmonių, kad konkurso finale šventė daugiau nei užtikrintą pergalę.

„Manau, kad mano pergalę lėmė visų tų žmonių, su kuriais man, kaip biuro administratorei, tenka bendrauti kasdien, palaikymas. Taip pat mane 100 proc. palaikė visas įmonės kolektyvas, o tiems, kurie manęs nepažinojo, matyt patiko tai, kaip atlikau konkurso užduotis“, – sakė bendrovės „Officeday“ rengiamų rinkimų nugalėtoja Ž.Steponavičiūtė, atstovavusi įmonę „BPO House“.

Pergalė šiame konkurse merginą ypatingai džiugina dar ir dėl to, kad tai yra pirmasis jos darbas ir pirmas kartas apskritai, kai ji dalyvauja kokiame nors konkurse.

„Šis darbas man labai patinka pirmiausia dėl to, kad galiu daug bendrauti su žmonėmis. Tokio užsiėmimo ieškojau ir esu labai laiminga, kad jį radau“, – sakė Ž.Steponavičiūtė.

Konkurso „Šauniausia biuro administratorė 2012“ finale, surinkusi 77 proc. balsų, ji užtikrintai įveikė labai stiprią varžovę Moniką Gustainytę iš bendrovės „4finance“, kuri surinko 23 proc. balsų.

„Nors ir vyliausi, kad galiu nugalėti, iki pat paskutinės akimirkos buvo sunku patikėti, kad galiu tai padaryti. Kai tik sužinojau apie pergalę, kartu ištiko ir džiaugsmas, ir šokas“, – savo išgyvenimais dalijosi Ž.Steponavičiūtė, dirbanti verslo procesų valdymo ir nuomos paslaugas teikiančioje bendrovėje.

Visos 149 konkurso dalyvės bus apdovanotos prizais, o laimėtoja, be kitų vertingų dovanų, mėgausis dar ir keturių dienų kelione dviems asmenims į Slovakijos kalnus bei istorinę Krokuvą.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min