Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 27d. 22:01

Seksualinis žaidimas pareikalavo britų studentės gyvybės

Seksualinis žaidimas pareikalavo britų studentės gyvybės.
Photos.com nuotr. / Seksualinis žaidimas pareikalavo britų studentės gyvybės.

Italijos teisėjas nusprendė, jog Perudžijoje nužudyta britų studentė tapo auka savo užpuolikų seksualinių instinktų, kurie lemiamą vakarą buvo nevaldomi, skelbia MSNBC.com.

Italų naujienų agentūra pranešė, jog teisėjas Paolo Micheli savo sprendimą spalį nuteisti vieną iš trijų įtariamųjų pagrindė tik dabar. Italijoje teisėjai savo sprendimus pagrįsti gali praėjus keliems mėnesiams po sprendimo.

Micheli sprendimu Dramblio Kaulo Kranto pilietis Rudy Hermannas Guede buvo nuteistas trisdešimčiai metų nelaisvės kalėjime. R.HGuede pageidavo bylą nagrinėti skubos tvarka.

Tuo tarpu kiti du įtariamieji – amerikietė Amanda Knox ir italas Raffaele Sollecito – vis dar teisiami. Jie kaltinami seksualiniu smurtu ir žmogžudyste. Įtariamųjų trijulė bet kokius kaltinimus neigia.

Meredith Kercher buvo nudurta 2007-ųjų lapkričio antrąją savo bute Perudžijoje, kurį ji buvo išsinuomojusi su A.Knox. Perudžijos miestas įsikūręs 185 kilometrai į šiaurę nuo Romos. Tiek Kercher, tiek Knox buvo studentų apsikeitimo programų dalyvės.

Pasak teisėjo, įtariamieji iš anksto suplanavo seksualiai išnaudoti Kercher, tačiau įvykiai pasisuko kiek kitaip. R.H.Guede buvo aktyviausias užpuolimo dalyvis, tačiau amerikietė ir italas savo vaidmenis taip pat atliko.

Teisėjo aiškinimai sutampa su kaltintojų įtarimais, jog išpuolis prieš merginą prasidėjo kaip seksualinis žaidimas.

Kaltintojai pateikia galimą vakaro įvykių scenarijų. R.Sollecito laikė Kercher už pečių, kol A.Knox lietė jos kūną peilio galiuku. Tuomet R.H.Guede pabandė Kercher išprievartauti. A.Knox nesusivaldė ir smeigė peilį britei į gerklę.

Italo ir amerikietės advokatai tvirtina, jog vienintelis nusikaltęs yra R.H.Guede, o jų ginami asmenys per nužudymą net nebuvo Kercher bute. 

Bylos nagrinėjamas bus tęsiamas vasario šeštą dieną. 

vakarai.us
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min