Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šešerių metų dukrą auginantys mylimieji sužinojo, kad jie – brolis ir sesuo

Brazilų pora sužinojo, kad jie – brolis ir sesuo
„Globo Radio“ nuotr. / Brazilų pora sužinojo, kad jie – brolis ir sesuo
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Brazilams vyrui ir žmonai tiesioginiame radijo eteryje buvo pranešta, kad jie iš tikrųjų yra brolis ir sesuo. Jie abu ieškojo savo biologinių motinų, kurios juos paliko vaikystėje. Paaiškėjo, kad jie abu ieško tos pačios moters, rašo „The Independent“.

37-erių Leandro ir 39-erių Adriana pasakojo esantys pažįstami jau 10 metų. Kartu jie augina ir šešiametę dukrą. 

San Paule gyvenanti pora jau kelerius metus ieškojo dviejų moterų. Leandro žinojo, kad tikrosios jo motinos vardas yra Maria, ir kad ji jį paliko, kai jam buvo 8 m. Jam motiną tuomet atstojo pamotė.

Maria vardas – labai dažnas Brazilijoje, tad porai net nekilo įtarimų, kad tai – ta pati moteris

Adriana žinojo, kad jos motinos vardas – taip pat Maria. Ji mergaitę paliko, kai jai buvo vieneri. Adrianą užaugino vienas tėvas.

Maria vardas – labai dažnas Brazilijoje, tad porai net nekilo įtarimų, kad tai – ta pati moteris.

Beieškanti motinos Adriana paskambino į radiją „Globo Radio“ ir galų gale galėjo pasikalbėti su savo motina laidoje, kuri ieško pradingusių artimųjų. Pokalbio pabaigoje Maria atskleidė, kad ji turi dar vieną vaiką – sūnų Leandro, kurį taip pat paliko.

Šokiruota Adriana iš pradžių negalėjo tuo patikėti. „Netikiu, ką man sakai. Leandro yra mano vyras“, – sakė moteris. Ji sakė bijanti grįžti namo, nes gali sužinoti, kad Leandro paprasčiausiai nebenori su ja būti. 

Pora oficialiai niekada nebuvo susituokusi. Adriana teigia, kad tik mirtis juos išskirs. „Visa tai įvyko, nes Dievas norėjo, kad įvyktų“, – sakė moteris. 

Adriana teigia, kad tik mirtis juos išskirs

„Iš pradžių mus tai sugniuždė, tačiau šeimos susitikimo metu visiems pasakėme, kad ketinama likti vyru ir žmona, kad ir ką apie tai galvotų kiti. Mes turime tiek daug planų. Niekas mūsų neišskirs. Niekas“, – tvirtino Adriana.

„The Independent“ rašo, kad tokie įvykiai yra dėl Genetinės seksualinės traukos – ji atsiranda tarp dviejų suaugusiųjų, kurie buvo išskirti svarbiais brendimo metais, ir vėliau susitinka kaip suaugusieji.

2003 m. „Post-Adoption Centre“ skelbė, kad daugiau nei pusės ilgus metus nematytų artimųjų susitikimų metu atsiranda ši trauka – pradedant laikinu susižavėjimu ir baigiant seksualine aistra.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min