Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gegužės 24d. 18:51

Šešiametis išgelbėjo šeimą nuo avarijos

Šešerių metų Tustinas išgelbėjo tėtį ir brolį
„Scanpix“ nuotr. / Šešerių metų Tustinas išgelbėjo tėtį ir brolį.

Šešiametis Tustinas Mainsas iš Nebraskos miestelio North Platte išgelbėjo tėvą ir brolį nuo siaubingos avarijos.

Gegužės 20 d. Tustino tėtis Philipas didžiuliu automobiliu Chevrolet Avalanche vežėsi du sūnus – 3 ir 6 metukų. Staiga diabetu sergantį Philipą Mainsą ištiko priepuolis, jis neteko sąmonės, praneša AP.

Tai išvydęs vyresnėlis Tustinas nesutriko: berniukas skubiai peršoko nuo galinės sėdynės prie vairo, nustūmė tėčio kūną, prispaudusį vairą, ir perėmė valdymą. Laimė, greitai tėčio koja nuslydo nuo akceleratoriaus pedalo, tad pikapo greitis sumažėjo iki 25 km/val.

Vaikas užtikrintai vairavo sunkiasvorį automobilį ir be jokių problemų taip pervažiavo net kelis miesto kvartalus. Tiesa, pasiklydęs sugebėjo apsukti mašiną ir grįžti.

Galiausiai mažylio vairuojamą automobilį pastebėjo policijos patrulis. Policininkas greitai įvertino situaciją ir įšokęs į važiuojantį automobilį perjungė automatinės pavarų dėžės svirtį į režimą „parking“.

Didvyrio berniuko tėtis Philipas pasakojo: „Prisimenu, kad apie 18.45 val. mes pravažiavome prekybos centrą. Vėliau atsibudau jau 20.15 val., apsuptas medikų.“.

Šešerių metų Tustinas šią istoriją papasakojo savaip: „Iš pradžių išsigandau, kai tėtis staiga užmigo prie vairo, o vėliau labai išgąsdino staiga prišokęs policininkas.“

Temos: 1 Nebraska

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:19
01:04
01:07

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min