Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šiaulių skautai Pasaulio futbolo čempionato finalą žiūrėjo miške prie laužo

Šiaulių krašto skautai
Stovyklos rengėjų nuotr. / Šiaulių krašto skautai
Šaltinis: 15min
0
A A

Prie Pašvinio ežero ką tik stovyklauti pradėję Šiaulių krašto skautai sekmadienio vakarą turėjo laukinę gamtą derinti su šiuolaikinėmis technologijomis. Visi labai norėjo pažiūrėti Pasaulio futbolo čempionato finalą, ir jiems tai pavyko.

Šiaulių krašto skautų stovykla „Teatras(k)“ šiais metais skirta Teatro metams. Skautams įvairius užsiėmimus ves aktoriai ir režisieriai.

Skautai neužmiršo, kad kartais puikiais aktoriais būna ir futbolininkai, o ypač jei varžybos labai svarbios. Pavyzdžiui, Pasaulio futbolo čempionatas.

Puikiais aktoriais būna ir futbolininkai, o ypač jei varžybos labai svarbios. 

Paprastai didelių skautų stovyklų organizatoriai stengiasi, kad vaikų džiaugsmas gamtoje nesikirstų su kitais svarbiais įvykiais. Daugelis rūpinosi, kad stovykla nesutaptų su Dainų švente, tačiau niekas iš anksto nepagalvojo stovyklos derinti ir su futbolo čempionatu.

Sekmadienį keletas vadovų ginčijosi – ar dera geram skautui, išėjusiam devynioms dienoms į gamtą, grįžti prie televizoriaus, kompiuterio ar išmaniųjų technologijų. Dera, nes futbolas, kaip laužas ar gamta, suvienija žmones.

Nemažai vaikų savo vadovų atsargiai su viltimi paklausdavo, ar bus įmanoma kokiu nors būdu pažiūrėti Pasaulio futbolo čempionato finalą tarp Vokietijos ir Argentinos rinktinių?

Stovyklos rengėjų nuotr./Šiaulių krašto skautai
Stovyklos rengėjų nuotr./Šiaulių krašto skautai

Keletas vyresnių skautų – akademikų ir vyčių – nusprendė surengti transliaciją. Internetas neveikia. Televizoriaus nėra. Sugalvojo išeitį – vienos skautės tėvai atvežė į stovyklą televizoriaus priedėlį, paprastą kambarinę anteną, videoprojektorių ir garso kolonėles. Kompiuteris šioje operacijoje nebuvo naudojamas.

Anteną teko iškelti ant suremtų karčių. Per dvi valandas skautai sugebėjo „pagauti“ tiesioginę transliaciją. Vietoj ekrano panaudotas reklaminis Šiaulių skautų tunto tentas. Blogoji jo pusė ne tokia ir bloga, nes visiškai balta. Elektrą stovyklautojai pajungė iš vietinės seniūnijos visuomeninio pastato.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min