Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 03 31, 10:00

Siūloma ekskursijoje iš tolo pažiūrėti į Vilniuje gyvenančių garsių žmonių namus

Viena ekskursijas organizuojanti bendrovė pateikia Vilniuje gyvenančių garsenybių sąrašą, kurių namus siūlo apžiūrėti.
Ekskursija
Ekskursija

Tarp tokių žinomų žmonių – Bronislovas Lubys, Šarūnas Marčiulionis, Natalija Zvonkė, Henrikas Daktaras, Benas Gudelis, Artūras Zuokas. Taip pat siūloma apžiūrėti Turniškes, rašo „Vilniaus diena“.

Pasak dienraščio, žiūrėti tektų iš tolo – į vidų susidomėjusių žvaigždžių gyvenimu niekas nesiruošia įsileisti.

„Nors galbūt ateityje pavyks ir dėl to susitarti, jei žmonės nuspręs, kad neturi ko slėpti nuo visuomenės“, – vylėsi bendrovės „Vaiduokliai“ direktorė Marta Zotikova, patikindama, kad tokios ekskursijos – tikrai ne artėjančios balandžio 1-osios pokštas.

M.Zotikovos nuomone, tie, kurių namai bus aprodomi, tikrai neturėtų pykti, o atvirkščiai – ieškoti privalumų.

„Politikui, pavyzdžiui, kaip tik būtų naudinga, jei jis išėjęs pamojuotų žmonėms ar su jais pasisveikintų“, – svarstė ji, tačiau neslėpė, kad konsultavosi su teisininkais, ar tokia veikla galima ir sulaukė teigiamo atsakymo.

Tačiau patekusių į ekskursijos sąrašą ši žinia nenudžiugino. „Matyt, žmonės visai neturi ką veikti. Bet ką dabar jiems padarysiu, juk neuždrausiu. Keistas kažkoks verslas“, – stebėjosi Š.Marčiulionis.

Panašios nuomonės laikėsi ir Izolda Gudelis: „Iš tolo žiūrėti į bet ką gali, kad ir į Gedimino bokštą. Nežinau, kaip jie ten miškais vaikščios ir į namą rodys, bet vidun jų tikrai niekas neįsileis“, – užtikrino ji.

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min