Dabar populiaru
Publikuota: 2010 birželio 2d. 17:37

Skandalas Rusijoje: prezidento klonas reklamuoja benzininius pjūklus (video)

Reklama Kirove
Nezavisimaja gazieta iliustr. / Reklama Kirove

Rusijoje, Kirove, kilo skandalas pasirodžius naujai statybinių įrankių reklamai.

Vyras, kaip du vandens lašai panašus į Rusijos prezidentą D.Medvedevą, puikuojasi lauko reklamoje. Prezidento „antrininkas“ rankose laiko benzino pjūklą.

Pasirodo, vietinis prekybos centras „Strojbat“ nusprendė surizikuoti. Verslininkai norėjo pritraukti daugiau lankytojų pasinaudoję prezidento atvaizdu. Taigi pats D.Medvedevas reklamai nepozavo, buvo panaudotas tik jo arba į jį kaip du vandens lašai panašaus vyriškio atvaizdas, patobulintas šiuolaikinėmis reklamos gamybos priemonėmis.

Tačiau nuo pat reklaminės kampanijos pradžios kai kurie ekspertai teigė, kad atvaizdas visai ne D.Medvedevo, o į jį labai panašaus žmogaus. Kaip ten bebūtų, reklama ir jos priemonės visagalės. Prie nuotraukos puikuojasi užrašas „glavnyj po instrumentu“ (svarbiausias instrumentas).

„Nezavisimaja gazeta“ rašo, kad toks plakatas su „prezidentu, laikančiu pjūklą“ ir kviečiantis apsipirkti, reklamuoja šešis Kirovo prekybos centrus.

Analogišką reklamą rodo ir TV, transliuoja radijas. Žmogus, kviečiantis į prekybos centrą, kalba balsu, kuris labai primena prezidento D.Medvedevo.

Naujausiais duomenimis, tai - tik pirma reklaminės akcijos dalis. Antroje dalyje bus kalbinamas realus žmogus, kurio atvaizdas neva ir buvo naudojamas kuriant reklamą. Tai - kažkoks Michailas Fokinas.

Vis dėlto reklamos užsakovams jau dabar iškelta byla už „klaidinančią reklamą“. Nes reklama sudaro įspūdį, kad pjūklus reklamuoja pats prezidentas, o taip nėra. Už tai gresia 100 tūkst. rublių bauda (mažiau nei 10 tūkst. litų).

Tačiau komersantai labai dėl o neliūdi - reklama jau pritraukė aibes lankytojų, norinčių palyginti reklamoje esantį žmogų su originalu.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min