TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Slendermenas: internautų išgalvotas siaubiūnas, pastūmėjęs vaikus žiauriems nusikaltimams

Slendermenas
Slendermenas
Šaltinis: 15min
0
A A

Praėjusią savaitę dvi dvylikametės mergaitės subadė savo bendraamžę, kad įsiteiktų mistiniam Slendermenui. Juo susižavėjusi kita 13-metė užpuolė savo motiną. Kas šis išgalvotas personažas, kuris skatina vaikus griebti peilio?

Du užpuolimai

Pirmasis milžiniško žiniasklaidos dėmesio susilaukęs nusikaltimas įvykdytas Viskonsine. Dvi 12-metės mergaitės Anissa Weir ir Morgan Geyser įtariamos užpuolusios savo draugę vakarėlio metu. Įtariama, kad jos 19 kartų jai dūrė peiliu ir paliko miške. 

Jos aiškino tikėjusios tapti mistinės būtybės įgaliotinėmis, ir jis galų gale jas pasiimtų į savo prabangius namus miške

Aukai pavyko nušliaužti iki netoliese buvusio kelio, kuriame ją rado dviratininkas.

Įtariamosios aiškino, kad jos šiuo nusikaltimu mėgino įrodyti, kad mistinė būtybė Slendermenas egzistuoja. Jos aiškino tikėjusios tapti Slendermeno įgaliotinėmis, ir jis galų gale jas pasiimtų į savo prabangius namus miške.

Moterį iš Hamiltono jos 13-metė dukra peiliu subadė į veidą, kaklą ir nugarą. Sužalojimai pavojaus gyvybei nesukėlė. „Raw Story“ rašo, kad moteris namo grįžo vėlai vakare po darbo. „Ji laukė manęs virtuvėje ir buvo užsidėjusi baltą kaukę, – pasakojo moteris. – Buvo užsidėjusi gobtuvą, o rankas slėpė rankovėse. Ji buvo tarsi kažkas kitas, kai mane užpuolė.“

Anot motinos, paauglė kentėjo nuo psichologinių problemų, jos kūryba buvo vis tamsesnė ir tamsesnė – savo tekstuose ji rašydavo apie demonus, žudynes ir Slendermeną.

Tačiau kas yra tas paslaptingasis Slendermenas, ir kodėl šis personažas įkvepia vaikus užpuolimams?

Interneto memas

„Know Your Meme“ rašo, kad Slendermenas pirmą kartą paminėtas 2009 metais. Jo piešinį Ericas Knudsenas sukūrė dalyvaudamas vieno forumo paskelbtame paranormalių piešinių konkurse.

Slendermenas persekioja savo aukas, jas gali nužudyti arba traumuoti psichologiškai. Jis gali sukelti atminties praradimą, nemigą, paranoją, kosulį, o dažniausia jo taikiniai – vaikai

Personažas nedelsiant susilaukė milžiniško dėmesio – jo gerbėjų interneto svetainės buvo kasdien pildomos fantastinėmis istorijomis, piešiniais ir „nuotraukomis“, o Slendermenas atsidūrė ir vaizdo žaidimuose.

E.Knudseno piešinyje pirmą kartą pavaizduotas personažas – ypatingai aukšta, liekna būtybė, vilkinti kostiumu, turinti ilgas galūnes – nuo keturių iki aštuonių ilgų čiuptuvų. Paprastai Slendermeno veidas vaizduojamas visiškai baltu – be akių, nosies ar burnos. Kiti pasakoja, kad kiekvienas žmogus vis kitaip mato jo veido bruožus.

Skleidžiamose istorijose teigiama, kad Slendermenas persekioja savo aukas, jas gali nužudyti arba traumuoti psichologiškai. Jis gali sukelti atminties praradimą, nemigą, paranoją, kosulį, o dažniausia jo taikiniai – vaikai.

„Creepypasta Wiki“ rašo, kad Slendermenas gali persekioti, nužudyti arba pasiimti savo aukas į nežinomą vietovę ar net kitą dimensiją, nes jo aukų kūnų esą niekada nerandama.

Po 12-mečių mergaičių bandymo nužudyti savo draugę „Creepypasta Wiki“ išplatino pareiškimą, kuriame atsiriboja nuo incidento teigdami, kad jis nereprezentuoja šios bendruomenės. Viena iš kaltinamųjų sakė, kad apie Slendermeną sužinojo būtent šioje svetainėje.

„Mes esame literatūros svetainė, o ne satanistinis kultas“, – rašė „Creepypasta Wiki“, pabrėždami, kad kiekvienas pats atsakingas suvokti, kur yra riba tarp realybės ir fantazijos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min