Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šokiruojanti britės istorija: po turtingo mylimojo kauke slypėjo pusė milijono susišlavęs turto grobstytojas ir išdavikas

Baimė turi ne tik plačias akis, bet ir kvapą.
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Asociatyvinė nuotrauka. Susirūpinusi moteris
Šaltinis: 15min
0
A A

Kai Victoria Fraenzel pirmą kartą užsiregistravo internetinėje pažinčių svetainėje, ji negalėjo net įsivaizduoti, kokio vaikino atsakymo sulauks parašiusi, kad ieško sąžiningo ir patikimo vyro. Praėjus vos keletui valandų 35-erių moteris galiausiai sulaukė žinutės.

Darrenas Uptonas turtingas buhalteris buvo pirmasis atsiliepęs vyras, kuris visiškai netrukus dosniomis dovanomis sužavėjo Victorią Fraenzel. Romanas, trukęs beveik 18 mėnesių, baigėsi praėjusią savaitę, kai Didžiosios Britanijos teismas Darreną Uptoną nuteisė šešeriems metams kalėjimo už savo klientų turto grobstymą, – praneša „The Dailymail“.

Išskirtiniame laikraščio „The Mail on Sunday“ interviu Victoria pasakoja, kaip naiviai ji patikėjo visomis Darreno apgavystėmis ir kaip siaubingai jautėsi sužinojusi tiesą. Pasirodo, kad dosnusis vyriškis iš tiesų buvo visiškas apgavikas, kuris ne tik vogdavo kitų pinigus, tačiau ir apgaudinėjo savo tikrąją žmoną.

Iš viso buhalteris apgavo 33 klientus neperduodamas 500 tūkst. svarų sterlingų mokesčiams, kuriuos klientai jam sumokėjo. Teismo metu Darrenas Uptonas prisipažino dėl 15 sukčiavimo nusikaltimų nuo 2010 metų sausio iki 2011 metų birželio mėnesio.

Victoriai šie paskutiniai 8 mėnesiai, kai ji sužinojo apie mylimojo sukčiavimus, buvo kupini gailesčio ir pykčio sau dėl tokio naivumo.

Ji tikėjosi, kad su Darrenu praleis visą savo gyvenimą, jie netgi planavo sulaukę pensijos apsigyventi Bahamuose, kur jis tikino turįs namelį prie jūros.

„Jis man sakė, kad susituoksime ir gyvensime laimingai Bahamuose. Aš tuo metu net negalėjau įsivaizduoti, kad jis jau buvo vedęs ir su tikrąja savo žmona turėjo dukterį, kuri gimė, kai mes dar susitikinėjome. Neįmanoma apsakyti mano patirto šoko, kai aš galiausiai sužinojau tiesą. Jo elgesys nė karto neprivertė manęs suabejoti, todėl dabar tikrai jaučiuosi kvailai“, – savo patirtimi dalijasi Victoria.

Deja, Victoriai tai nebuvo pirmoji bloga patirtis santykiuose. Vienas iš jos buvusiųjų – Bryanas Garvey, jis, prieš susipažįstant su Victoria, ir keturi kiti laimingieji pasidalijo nacionalinėje loterijoje laimėtą aukso puodą – 18,5 milijonus svarų.

Pirmasis susitikimas buvo netikėtas

„Santykiai su Bryanu baigėsi labai skaudžiai ir tragiškai, todėl man prireikė beveik ketverių metų, kad vėl galėčiau pradėti su kuo nors susitikinėti. Taigi pamaniau, kad internetinė pažinčių svetainė man padės rasti kiek tinkamesnį vyrą. Darrenas man parašė už poros valandų ir vos po kelių dienų bendravimo mes nusprendėme susitikti realybėje. Pamenu, kai jis man atsiuntė savo nuotrauką, aš iš karto pastebėjau žiedą ant jo rankos, o kai paklausiau, ar jis nevedęs, Darrenas tikino, kad anksčiau buvo susižadėjęs, tačiau dabar jau viskas baigta“, – pasakoja nukentėjusioji.

Pirmas susitikimas 1,80 centimetrų ūgio Victoriai, kuri paauglystėje buvo modelis, buvo kiek netikėtas.

„Aš tikrai nesu negraži ir natūralu, kad esu įpratusi susitikinėti su patraukliais vyrais, todėl buvo gan netikėta realybėje išvysti Darreną. Pirmasis įspūdis tikrai buvo ne koks, pamaniau, kad jis labai negražus, tačiau jo charizma ir vidinis žavesys mane vėliau vis dėlto pavergė“, – prisipažįsta Victoria.

Pora antrą kartą susitiko po keleto dienų ir šįkart Darrenas jau bandė pasirodyti esąs turtingas – jis atvažiavo su prabangiu „Bentley“ automobiliu ir nusivežė Victorią į savo 500 tūkst. svarų vertės butą, kuriame, kaip jis tikino, gyvena vienas.

Apipylė dosniomis ir prabangiomis dovanomis

Poros santykiams judant į priekį, Darrenas tapo dar dosnesnis. Jis Victoriai nupirko prabangų laikrodį, deimantinius auskarus ir kelių tūkstančių svarų vertės garsių dizainerių kurtų drabužių ir aksesuarų. Vieno apsipirkimo metu jis nė kiek negailėdamas išleido 2 tūkstančius svarų už dvi dizainerės Amandos Wakeley kurtas sukneles.

Mano gyvenimas tiesiog dužo į šipulius, kai sužinojau, kad mano mylimas vyras ne tik apgaudinėjo savo vargšus klientus, bet ir savo žmoną, kuri nuo jo susilaukė nuostabios dukrytės, – pasakoja Victoria.

Pora vakarieniaudavo pačiuose geriausiuose restoranuose Mančesteryje, o po šešių draugystės mėnesių Darrenas Victorią nudžiugino nupirkdamas jai sportinio tipo juodą „Mercedes“ automobilį.

„Automobilį jis pristatė man tiesiai į namus, iš džiaugsmo aš tiesiog nenustygau vietoje. Dabar aš žinau, kad jis yra nusikaltėlis, tačiau tada aš jį tiesiog dievinau“, – pasakoja Victoria.

Vis dėlto prabangus gyvenimas moteriai nebuvo naujiena, ji užaugo darnioje ir turtingoje šeimoje. Kai Victorios tėvas prieš aštuonerius metus nusprendė pasitraukti iš šio pasaulio, jai jis paliko nemažą sumą pinigų, leidžiančių jai nepriklausomai gyventi.

„Mane labai pykdo tai, kad žmonės mano, jog esu godus žmogus ir kad aš naudojausi juo ir draugavau tik dėl pinigų. Man visiškai nebuvo būtinos jo dovanos ir jeigu aš būčiau žinojusi, kad visa tai nupirkta už vogtus pinigus, tikrai nebūčiau jų priėmusi“, – prisipažino Victoria.

Tiesa apie mylimąjį pribloškė

Visą tiesą apie Darreną Victoria sužinojo tik praėjusių metų birželį, kai negalėdama prisiskambinti savo mylimajam, ji nusprendė paskambinti jam tiesiai į biurą.

„Paskambinusi aš paklausiau, kur yra Darrenas, o ragelį pakėlusi sekretorė mane sujungė su jo žmona. Tina Upton atsiliepė ir pasakė, kad Darreną apklausia policija dėl finansinių neatitikimų. Iš pradžių negalėjau tuo net patikėti, dar labiau mane pribloškė, kai Tina pasakė, kad jau kurį laiką įtaria, jog Darrenas jai yra neištikimas. Aš pasijutau siaubingai ir padėjau ragelį. Netrukus į mano namų duris pasibeldė policija ir tuomet aš sužinojau tai, ką žinau dabar, – kad Darrenas yra vedęs, turi dukterį ir bus teisiamas dėl sukčiavimo“, – apie patirtą šoką pasakoja Victoria.

Be jokios abejonės, visi Darreno dovanoti prabangūs daiktai buvo areštuoti policijos.

„Aš jaučiausi nepaprastai kvailai. Mano gyvenimas tiesiog dužo į šipulius, kai sužinojau, kad mano mylimas vyras ne tik apgaudinėjo savo vargšus klientus, bet ir savo žmoną, kuri nuo jo susilaukė nuostabios dukrytės. Manau, kad šioje istorijoje ji buvo didžiausia auka“, – pasakoja Victoria.

Kruopštus Darreno Uptono bylos tyrimas atskleidė, kad jis sau susišlavė 532 tūkst. svarų sterlingų nemokėdamas savo klientų mokesčių. Galiausiai apgauti klientai netgi turėjo susimokėti baudas už nesumokėtus mokesčius, daugeliui jų vos pavyko išvengti bankroto, kitiems, dėl patirto šoko, netgi teko atsidurti ligoninėje.

Policija apklausė ir Victorią, tačiau kaltinimai jai nebuvo pateikti. Po tokios nelaimingos meilės, ji vis dėlto bandė atsistoti ant kojų ir įkūrė savo verslą. Kiek vėliau ji pradėjo susitikinėti ir su kitais vyrais, tačiau, nepaisant to, ką jai teko išgyventi, Victoria prisipažino negalinti jausti neapykantos Darrenui.

„Jis nepadarė man jokios realios žalos, Darrenas visuomet buvo tikras džentelmenas. Ir nors daugelis jį dabar vadina arogantišku, aš niekuomet jo tokio nepažinojau. Tačiau dėl apgavysčių savo žmonai ir klientams jis nusipelnė būti kalėjime. Aš tikiuosi, kad iš ten jis išeis tapęs geresniu žmogumi“, – mano gyvenimo sukrėtimą patyrusi Victoria Fraenzel.

Darreno Uptono ir Victorios Fraenzel nuotraukas rasite čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min