Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Specialus GREEN NIGHT autobusas taupys „klubinėtojų“ kojas ilgesniems šokiams

„Green night“
Organizatorių pav. / GREEN NIGHT autobuso maršrutas
Šaltinis: 15min
0
A A

Jau šį penktadienį Vilnių antrą kartą šturmuos ir kokybiškos muzikos ritmais „klubinėtojus“ siautėti šokių aikštelėje užves renginys GREEN NIGHT. Visi, paskutinį rugsėjo penktadienį, pasiryžę linksmintis iki paryčių, bet norintys sutaupyti energijos ilgesniems šokiams ir nuo vaikščiojimo išvengti nuospaudų ant pėdų, 2011.09.30 Vilniuje turėtų dairytis specialiai dėl GREEN NIGHT visą naktį važinėsiančio ir renginio pavadinimu pažymėto autobuso, kuris naktibaldas vežios į labiausiai GREEN NIGHT žemėlapyje nutolusius naktinius klubus.

Autobusas, 2011.09.30, sukdamas ratą nuo senamiesčio, klubo „G“ link ir pro „Menų fabriką Loftas“ grįždamas atgal į senamiestį, savo kelionę startuos 22 val. vakaro ir tęs iki 05 val. ryto. „Sparta“, „Rūdninkų“, „Trakų“, „Islandijos“, „Operos ir baleto teatras“, „Kražių“, „Žvėryno tiltas“ – tai stotelės, kuriose naktinio gyvenimo mėgėjai turėtų ieškoti autobuso, su kortele „GREEN NIGHT“. Būtent toks maršrutas buvo pasirinktas siekiant kiek įmanoma palengvinti „klubinėtojų“ kelią nuo senamiesčio, kuriame pagrindinė reiškinyje dalyvaujančių naktinių klubų koncentracija, iki tolimiausiųjų, į kuriuos nuo šokių pavargusiems klubinėtojams nusigauti sudėtingiau – „G“ ir  „Menų fabrikas Loftas“.

Visas specialiai GREEN NIGHT ruoštas muzikines programas ir reiškinio idėjos sklaidą, jo kokybės augimą, palaiko „Tuborg“, kuris visame pasaulyje sietinas su įvairių stilių muzikiniais įvykiais, festivaliais bei koncertais.

Paveiksliuke – raudonai pažymėtas GREEN NIGHT autobuso maršrutas:

Organizatorių nuotr./GREEN NIGHT autobuso maršrutas
Organizatorių nuotr./GREEN NIGHT autobuso maršrutas

Daugiau informacijos rasite čia.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Autobusas Vilnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min