Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 21d. 09:01

Stovyklautojo namelis prekių vežimėlyje (video)

Stovyklautojo namelis prekių vežimėlyje
Stop kadras / Stovyklautojo namelis prekių vežimėlyje

Niujorke (JAV) gyvenantis menininkas Kevinas Cyras bando sukonstruoti funkcionuojantį stovyklautojo namelį, kurio pagrindas būtų paprasčiausias vežimėlis prekėms. Tai jis įvardija kaip savo susižavėjimo transporto priemonėmis ir paprasto gyvenimo stiliaus išraiška. Kaip tai atrodo žiūrėkite nuotraukose ir video.

Kevinas sako, jos jį visada domino tiek dviračiai, tiek automobiliai ir jis daugelį metų juos vaizduodavo savo piešiniuose. Praėjusiais metais jis nusprendė sukonstruoti savo nuosavą ir originalią transporto priemonę. Kelionės į Pekiną (Kinija) metu jam kilo mintis sukonstruoti stovyklavimui skirtą dviratį, kuriame apjungė kinietiškus tritačius vežimus su amerikietišku kempingo autobusiuku (paskutiniosios dvi nuotraukos). Tačiau menininkas ties tuo nesustojo - jo naujausias siekis yra sukonstruoti „kempingo vežimėlį“ – vežimėlį, kuriame tilptų visa keliautojo manta, įskaitant ir stogą virš galvos.

Autorius teigia kol kas užbaigęs tik maždaug trečdalį projekto. Dabartiniu metu ant standartinio JAV prekybos centruose naudojamo prekių vežimėlio jis sumontavo pagrindinius konstrukcijos rėmus, įskaitant priekines ir galines duris, išskleidimo mechanizmą ir stogo dangą. Kevin's projektui užbaigti reikalingas lėšas renka iš jo idėjai prijaučiančių žmonių paramos.

VIDEO: CAMPER KART Project
Technologijos.lt
Temos: 1 Prekė

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

00:10
24:14
00:49

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min