Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 7d. 05:03

Talentingos „muzikinės“ žiurkės

Žiurkė
Žiurkė

Neįtikėtinai mielos, švarutėlės, baltos it sniegas žiurkės tapo garsenybėmis dėl savo „muzikinių“ gebėjimų.

Rozendalio žiurkės – tokį pavadinimą gavo dvi naminės žiurkės, kurias jų savininkė išmokė letenėlėmis išlaikyti bet kokį miniatiūrinį muzikos instrumentą. Nyderlanduose, Rozendalio mieste, gyvenanti 51-erių fotografė Ellen van Deelen, naudodamasi „maisto paskatinimo“ sistema išmokė savo augintines Moppy ir Witje pozuoti, laikant įvairius daiktus.

Protingosios žiurkės kaipmat išmoko letenėlėmis laikyti instrumentus nuo fleitų iki gitarų, akordeonų, varinių pučiamųjų ir net bandžų. Įdomiausia tai, kad Moppy ir Witje, laikydamos instrumentus, atrodo taip, tarsi ne tik juos laikytų, bet ir grotų.

Viena gyvenanti E.van Deelen Telegraph.co.uk pasakojo, kad jos auginami graužikai yra išties talentingi aktoriai. „Man niekada nepatiko žiurkės, net negalėjau jų pakęsti. Tačiau kai nusipirkau šias dvi, supratau, kad tai labai protingi ir švarūs gyvūnai. Kai kartą nuėjau apsiprekinti ir vitrinoje pamačiau miniatiūrinę gitarą pamaniau, kad gyvūnai galėtų pozuoti su instrumentais“, – pasakojo moteris.

„Muzikinių“ žiurkių nuotraukų rasite čia.

Jos tvirtinimu, žiurkės – labai geri modeliai. „Prieš kamerą, jos darydavo viską, ko norėjau. Žiurkės tokios protingos, kad net skiria savo vardus. Taip aš jas ir pamilau“, – šypsojosi fotografė.

E.van Deelen – profesionali fotografė. Ji, atradusi „miniatiūrinį žiurkių meną“, nutarė, kad „groti“ galėtų išmokyti ir daugiau graužikų. Šiuo metu moteris svarsto įsigyti daugiau žiurkių, naujų instrumentų ir praplėsti savo muzikinį orkestrą.

Temos: 1 Žiurkė
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min