Dabar populiaru
Publikuota: 2009 gruodžio 29d. 09:53

Tas beprotiškas beprotiškas pasaulis

Krizės sąlygomis Amsterdamo valdžia nusprendė atkreipti dėmesį į pelningiausią miesto ekonomikos sektorių. Ji susirūpino prostitučių paskolomis.
Photos.com nuotr. / Krizės sąlygomis Amsterdamo valdžia nusprendė atkreipti dėmesį į pelningiausią miesto ekonomikos sektorių. Ji susirūpino prostitučių paskolomis.

Šiais metais pasaulį drebino ne tik karai, stichinės nelaimės bei kiti rimti įvykiai. Netrūko ir kuriozų, kurie linksmino bei stebino žmones visame pasaulyje.

Ką krečia senjorai

Krizės apimtame pasaulyje išgelbėti žmogų iš pilkos kasdienybės gali troškimas gyventi. Vyresnioji karta darė viską, kad suabejoti jos noru gyventi buvo neįmanoma. Pagyvenusi kinė nusprendė susirasti vyrą bendraamžį. Atrodytų, nieko ypatingo, jei ne nuotakos amžius – neseniai ji atšventė 107-ąjį gimtadienį.

Sustoti neketina ir Vengrijoje žymi 83 metų profesionali vagilė Gizella Kosztor, dar vadinama Skraidančia Gizi. Pradėjusi karjerą maždaug prieš 60 metų, ji vėl buvo sulaikyta nusikaltimo vietoje. Kleptomanė visada atskrenda į nusikaltimo vietą ir iš jos išskrenda vidaus oro reisais. Per savo ilgą gyvenimą ji buvo nuteista daugiau kaip 20 kartų.

Į nusikalstamą kelią stojo ir 42 pagyvenusios Kipro gyventojos. Policija areštavo moteris, kurios su įkarščiu lošė pokerį iš pinigų, o tai draudžia Kipro įstatymai. Daugumai areštuotųjų – 75–85 metų, o vyriausia azartinių lošimų mėgėja jau atšventė 95-ąjį gimtadienį.

Ne mažiau pasižymėjo ir jaunesni bei solidesni nusikaltėliai – Liublino mieste lenkas mėgino apiplėšti banką, grasindamas kasininkui prie kaklo prikištu arbatiniu šaukšteliu.

Rūpestis ir nuolaidos

Krizės sąlygomis Amsterdamo valdžia nusprendė atkreipti dėmesį į pelningiausią miesto ekonomikos sektorių. Ji susirūpino prostitučių paskolomis. Mat jos negali skolintis iš paprastų kredito organizacijų. Tačiau valdžia mano, kad prostitucija yra „sąžiningas“ verslas, todėl šioms „verslininkėms“ turi būti prieinamos įprastos bankų paskolos.

Berlyno viešnamiai sumanė, kaip išgyventi recesiją ir rasti naujų klientų, o kartu pasirūpinti ir aplinkosauga. Klientams, kurie atvažiuoja dviračiu arba viešuoju transportu, taikoma 5 eurų nuolaida už 45 minučių seansą.

Daugiau svečių prisiviliojo ir vienas Venecijos viešbutis, per klaidą išankstinio užsakymo sistemoje pasiūlęs praleisti savaitę keturių žvaigždučių viešbutyje tik už 1 centą.

Lengvi pinigai

Kai kurie žmonės šiemet nepatyrė didelių piniginių sunkumų laimėję milijonus loterijose. Pirmą kartą Rusijos ir sovietinės loterijos istorijoje Rusijos valstybinė loterija išmokėjo Sankt Peterburgo priemiesčio gyventojui 100 mln. rublių (8,1 mln. litų) laimėjimą.

Kur kas sunkiau savo pinigus pasidalijo du prancūzai, lošimo automatu laimėję 2 mln. eurų. Tik teismas nustatė, kad 80 proc. laimėjimo priklauso moteriai, kuri pastatė 50 eurų, o likę pinigai – jos draugui, kuris nulenkė automato svertą.

Vokietijos gyventojas tiesiogine tų žodžių prasme paleido vėjais 23 tūkst. eurų. Vokas su pinigais išlėkė iš jo kišenės važiuojant kabrioletu netoli Hanoverio. Policija užblokavo kelią maždaug pusvalandžiui. Pareigūnai grąžino vokiečiui 20 tūkst. eurų, bet dar 3 tūkst. taip ir nebuvo surasti.

Dėl tokio dingimo tikriausiai nebūtų susijaudinęs 55 metų Taivano gyventojas, kurį salos policija areštavo už tai, kad jis išmetė pro automobilio langą milijoną Taivano dolerių (75 tūkst. litų). Per areštą iš jo buvo paimti dar du maišai banknotų, o 400 tūkst. Taivano dolerių jis paprasčiausiai sudegino.

„Lietuvos žinios“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min