Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 19d. 17:15

Teigiama, kad Meksikoje nužudytas ateivis iš kosmoso (video)

Ateivių kūdikis rastas Meksikoje
Ateivių kūdikis rastas Meksikoje

Meksikos fermerių pora teigia 2007 gegužę netoli savo valdų radusi neįprastą ir sunkiai nusakomą būtybę.

Būtybė, iš pirmo žvilgsnio kiek panaši į vaiką, buvo nuodugniai ištirta. Mokslininkai teigia, kad tai - nežemiškos prigimties būtybė. Atlikus papildomą DNR tyrimą prieita prie išvados, kad žemėje tokių organizmų iki šiol nebuvo aptikta. 

Mokslininkai ufologai, vadovaujami H. Maussano, drąsiai teigia: tai ateivis, tiksliau - nežemiškos būtybės kūdikis. Tikslesnių duomenų mokslininkai nepateikia.

Šviesiausi protai apgailestavo, kad neturi galimybės šio sutvėrimo ištirti iki galo ir itin nuodugniai. Nes fermerius „kūdikis“ taip išgąsdino, kad, apimti siaubo, jie „pabaisą“ užmušė.

Ufologai teigia, kad ateiviai į žmones panašūs ne tik išvaizda, bet ir DNR. Pasak jų, ateivių DNR kodas kiek primena žmonių ir driežų. Ištirto padaro smegenų sudėtis panaši į žmogaus, todėl galima teigti, kad užmušta būtybė buvo protinga.

Tuo tarpu meksikiečiai pasakoja apie įvairius švytėjimus danguje, pastebėtus keistus skraidančius objektus bei neįprastų formų ženklų įspaudus laukuose. Todėl jie tvirtai tiki, kad rado būtent ateivį, o ne mutavusį vietinės faunos palikuonį.

Temos: 2 Kūdikis Ateivis
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min