Dabar populiaru
Publikuota: 2017 liepos 25d. 10:47

„Terminatorius 2“ sugrįžta 3D formatu

Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“
Projekto partnerio nuotr. / Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“

Kai prieš visą ketvirtį amžiaus filme „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena” išgirdome geležinę Misterio Visata frazę „I‘ll be back“ („Aš sugrįšiu“), nė numanyti negalėjome, kad ji mus vėl pasieks iš ekranų. Režisierius Jamesas Cameronas, jau sėkmingai išbandęs filmo konvertavimą į 3D formatą su „Titaniku“, naujam gyvenimui nusprendė prikelti ir „Terminatorių 2“ – „blokbasterį“, turintį gerbėjų tarp įvairaus amžiaus žiūrovų.

Sėkmingiausias veiksmo ir mokslinės fantastikos filmų režisierius, tapo ir 3D formato „tėvu“ plačiojoje industrijoje. Jamesas Cameronas, turintis inžinieriaus išsilavinimą, pats sukūrė savo 3D filmavimo kameras. „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena“ pirmąkart ekranuose žybtelėjo 1991 metais su salę drebinančiais specialiaisiais garso ir vaizdo efektais. O jo pilnai atnaujinta 3D versija – tai jau kitas, aukštesnis kino efektų lygis, su kuriuo užaugs ir naujos filmo fanų kartos XXI amžiuje.

Projekto partnerio nuotr./Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“
Projekto partnerio nuotr./Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“

Žmonija, išgyvenusi atominę apokalipsę, 2029-aisias gyvena nuožmioje kovoje su savo pačių sukurtais robotais ir mašinomis, kuriuos valdo piktavalis „Skynet“. Norėdami galutinai eliminuoti žmonijos pasipriešinimo lyderį Džoną Konorą (akt. Edwardas Furlongas), „Skynet“ kiborgai siunčia į praeitį du robotų prototipus, kurių misija – nužudyti jį dar vaikystėje. Pirmą kartą „Skynet“ nusiuntė į 1984-uosius mirtį nešantį terminatorių T-800, kai Džonas Konoras dar nebuvo gimęs, tačiau ši misija nepavyko. Antrasis, pažangesnis modelis T-1000 (akt. Robertas Patrickas), pagamintas iš pavidalą galinčio keisti lydinio, nusiunčiamas į 1995-uosius, kuriuose pradeda Džono ir jo motinos Saros Konor (akt. Linda Hamilton) persekiojimą. Ateities žmonės gelbėti jaunąjį lyderį išsiunčia kitą terminatorių, perdarytą T-800 modelį 101 (akt. Arnoldas Schwarzeneggeris). Civilizacijos ateitis – jo rankose. Galinga robotų dvikova tampa istorine. Kol vaikas moko terminatorių žmogiškumo, jo motina skuba sunaikinti pirmuosius sukurtus protingų mašinų pavyzdžius. Turėdami juos saugantį išauklėtą „gerietį“ terminatorių, Konorai pradeda keisti žmonijos ateitį.

Projekto partnerio nuotr./Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“
Projekto partnerio nuotr./Filmas „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“

„Terminatorius 2“ – viena iš visų laikų didžiausių ir daugiausiai uždirbusių franšizių. Keturi „Oskarai“ ir du BAFTA apdovanojimai už specialiuosius ir vizualiuosius efektus. Tai populiariausia dalis iš visų terminatorių sagos, keliantis klausimus apie ateitį, likimą, laisvą valią ir technologijas, turi 4 milijonus fanų Facebook‘e.

Jameso Camerono „Terminatorius 2: Paskutinio teismo diena 3D“ Lietuvos kinuose – nuo rugpjūčio 25 d.

Apie filmą:

  • Režisierius: James Cameron („Terminatorius“, „Svetimi“, „Gelmė“, „Titanikas“, „Melas vardan tiesos“, „Įsikūnijimas“);
  • Vaidina: Arnoldas Schwarzeneggeris („Nesunaikinami“, „Dvyniai“, „Grobuonis“, „Terminatorius“, „Konanas Barbaras“), Linda Hamilton („Terminatorius“, „Dantės viršukalnė“, „King Kongas gyvas“), Robertas Patrickas („Nesaugus prieglobstis“, „Ties jausmų riba“), Edwardas Furlongas („Detroitas – roko miestas“, „Amerikos istorija X“), kt.;
  • Šalis: JAV;
  • Trukmė: 137 min.;
  • Žanras: mokslinės fantastikos veiksmo filmas;
  • Amžiaus cenzas: N-13.
VIDEO: Anonsas:
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min