Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 13, 00:56

Trakų Vokės dvaro sodyboje per Jonines bus siekiama Lietuvos rekordo

Iki Joninių likus kiek mažiau nei dviems savaitėms, šalies miestai ir miesteliai jau beveik pasirengę trumpiausiai metų nakčiai. Miestiečiai raginami palikti triukšmingą aplinką ir švęsti vieną iš gražiausių metų švenčių unikaliame gamtos prieglobstyje.
Joninės
Joninės / Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro nuotr.

Trakų Vokės dvaro sodyboje šiemet, birželio 23 d., 20 val., prasidės netradiciniai Joninių nakties įvykiai: Vokės upės slėnis, skendinis prancūzų architekto E. F. Andrė projektuoto parko prieglobstyje, pakvies tapti neeilinio įvykio liudininkais – čia, šokant masinę polką laužų šviesoje, bus siekiama Lietuvos rekordo.

Prie pagrindinių dvaro rūmų veiks šventės „Plačių šypsenų“ fotoateljė, kurioje įsiamžinti su draugais galės ne tik patys mažiausi renginio svečiai.

Joninių dvasią sukurs saulėgrįžos apeigos ir papročiai: iš šalia esančių pievų gėlių bus pinami vainikai Jonams ir Janinoms, kūrenami laužai, ieškoma paparčio žiedo.

Organizatoriai patikina, kad pramogų netruks net ir patiems išrankiausiems: tautinių šokių grupės, folkloro antsambliai, naktiniai šokiai su grupe „Dinozaurai“ bei atlikėja Egle Jakštyte.

Jaunimas galės išbandyti jėgas žolės riedulio varžybose, veiks pramogų kiemelis.

Rasos šventės „Paparčio žiedas“ Trakų Vokės dvaro sodyboje dalyviai:

Atlikėja Eglė Jakštytė

Grupė „Dinozaurai“

Širvintų kultūros centro tautinių šokių grupė „Viesula“

Trakų Vokės bendruomenės kultūros centro folkloro antsamblis „Vija“

Liaudiškos muzikos kapela „Vacio armonikėlė“

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min