Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Trečią kartą ėjimo varžybose dalyvausiantis vyras iš renginio parsiveža vis kitas, bet teigiamas emocijas

Akimirka iš ėjimo varžybų Druskininkuose
Roko Lukoševičiaus nuotr. / Akimirka iš ėjimo varžybų Druskininkuose
Šaltinis: Partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
A A

Ledo tirpsmo vandens, išgaunamo Lietuvoje, atstovas Saulius Bartninkas „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybose dalyvavo jau du kartus – Vilniuje ir Druskininkuose. Šeštadienį jis vyks į Nidą, kur bus trečiosios masinio ėjimo varžybos Lietuvoje.

Abu kartus po varžybų Saulius buvo nustebintas ir dalinosi vis kitomis mintimis, tačiau jo atsiliepimai buvo tik teigiami.

„Mane ypač nustebino tai, kad ėjimo varžybos sugebėjo pritraukti tokią įvairią auditoriją! Dažniausiai tokio pobūdžio renginiuose dalyvauja tam tikros, panašaus amžiaus grupės – dviratininkai, bėgikai. Šiame renginyje dalyvavo visi – vaikai, senjorai, šeimos, mokyklos, klasės...“, – apie pirmąsias „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybas Vilniuje pasakojo „Melt Water“ atstovas S.Bartninkas.

Ėjimo varžybų dalyvis renginį Druskininkuose apibūdino kaip ramesnį, bet labai jaukų.

„Nors dalyvavusių žmonių skaičius nebuvo ženkliai mažesnis, bet viskas vyko ramiau, natūraliau“, – pasakojo Saulius.

Nuostabią atmosferą ir nepamirštamus įspūdžius kviečiama patirti dar vienose „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybose, šįkart Nidoje! Renginys vyks jau šį šeštadienį (rugpjūčio 13 dieną). Starto pradžia – 12 val. prie Neringos krėslo – Nidoje, prie laiptų, kopiant į Parnidžio kopą.

„Ėjimo varžybos Vilniuje buvo masiškos ir siautulingos, Druskininkuose – ramios ir natūralios, manau, kad toks renginys Nidoje bus itin įdomus. Nida yra ypatingas Lietuvos kraštas, tačiau ne visi iki galo su juo esame susipažinę, – mano S.Bartninkas. – Ėjimo varžybos Nidoje – puiki proga pažinti šį kampelį iš arčiau, mat varžybų trasa bus išraizgyta ne tik mieste, bet ir miške.“

Į ėjimo varžybas kviečiami visi – nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasirengimas. Varžytis reikės ne su kitais, o su savimi, tad kiekvienas dalyvis galės pasirinkti norimą ėjimo tempą ir žingsnių skaičių (5 000, 10 000 arba 15 000 žingsnių).

Nidoje, kaip ir Vilniuje bei Druskininkuose, ėjikus atgaivins tyras ir kokybiškas „Melt Water“ vanduo.

„Vanduo mums yra būtinas visada, o ypač tada, kai judame. Druskininkuose turėjau daugiau laisvo laiko, tad galėjau pasikalbėti su varžybų dalyviais. Jie nustebo, kad ledo tirpsmo vanduo išgaunamas Lietuvoje. Žmonės domėjosi ledo tirpsmo vandens koncepcija, istorija bei išskirtinumu“, – pasakojo įmonės atstovas.

„Man ypač patiko stebėti žmonių veidus, kai jie, ką tik įveikę 15 000 žingsnių, paklausdavo, kiek kainuoja vanduo ir labai nustebdavo, kai jo duodavau nemokamai tiek, kiek jie nori“, – šypsodamasi pasakojo ėjimo varžybų savanorė Monika.

Akimirka iš ėjimo varžybų Druskininkuose
Akimirka iš ėjimo varžybų Druskininkuose

Tyru ir kokybišku vandeniu pažadama aprūpinti visus „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybų Nidoje dalyvius. Nemokamą registraciją ir daugiau informacijos apie varžybas rasite: www.ejimovarzybos.lt.

Klaipėdoje varžybų dalyvio paketą galite atsiimti rugpjūčio 11 dieną „Gintarinėje vaistinėje“, H.Manto 90 (PC „Studlendas”), nuo 9 iki 20 val.

Nidoje – rugpjūčio 12 dieną (penktadienį) Neringos sporto mokykloje (Lotmiškio g. 2) nuo 9 iki 21 val. ir varžybų dieną, rugpjūčio 13 (šeštadienį), registracijos palapinėje prie starto vietos – Neringos krėslo, nuo 10 iki 12 val.

Sekite naujienas Facebook socialiniame tinkle.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min