Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„U talentų“ favoritai – imtynininkai ant batuto

„U talentai“
Organizatorių nuotr. / „U talentai“.
0
A A

Salotės, Pailgio, Akmenos, Bėlio ežerai, Elektrėnų marios – visas šias pakrantes per ilgąjį Joninių savaitgalį aplankė gero laiko ambasadoriai – „U pajėgų“ komanda. Vėsoką vasarišką savaitgalį jie kvietė pasikaitinti mobilioje pirtyje ant ratų, o užsigrūdinusiems – išmėginti vandendaikčius ir ant jų pademonstruoti savo talentus.

Gerą garą siūlančią „Utenos“ pirtį ant ratų per visą birželį skirtingose Lietuvos paežerėse jau išbandė beveik 2 000 poilsiautojų. Kone dažniausiai gero laiko ambasadoriams pirties mėgėjų užduodamas klausimas skamba taip: „Gal susitartume ir jūs atvažiuotumėte ir į mano sodybą?“. Kurgi ne: tokią pirtelę savo namų kieme tikrai norėtų turėti ne vienas!

Ir nors vasaros pradžioje rekordiškais karščiais lepinęs oras kiek atvėso, poilsiautojų dėmesys „U pajėgų“ Lietuvos paežerėse siūlomoms veikloms neatslūgsta. Vis daugiau jo kas kartą sulaukia ir „Utenos“ vandendaikčiai. Nuo vasaros pradžios ant vandens batuto šokinėjo, vandens kilimu vaikščiojo ir vandens ratu po ežerą važinėjo beveik 1 000 poilsiautojų.

Linksmiausiai besimaudančius ir įvairiausius triukus ežeruose demonstruojančius poilsiautojus visą laiką fiksuoja budri „U pajėgų“ kameros „akis“, mat išradingi triukų atlikėjai pretenduoja tapti „U talentais“, kurių pasirodymus įvertinti galite ir jūs. Darykite tai čia.

Šiuo metu daugiausia į viršų pakeltų nykščių yra surinkę du ant batuto besigalynėjantys vaikinai:

VIDEO: U Talentas: Wrestlingas ežere, 2011 06 10-12

Antroje vietoje karaliauja du šuolininkai į vandenį – ore sukinį atliekantis ir ant vandens kilimo sėkmingai nusileidžiantis vaikinas ir smagiai minkštąja kūno dalimi ant to paties kilimo tekštelinti mergina.

VIDEO: U Talentas: Du šuoliai ant kilimo, 2011 06 10-12

Trečioje vietoje išdidžiai laikosi plastiškas apsisukimas ore, atliktas atsispyrus nuo batuto, ir gracingas nusileidimas vandens čiuožykla po to.

VIDEO: U Talentas: Persivertė per čiuožyklą ,"Supynės" 2011 06 17 -19

Vienas iš „U talentų“ pretendentų – Arūnas, praėjusį penktadienį leidęs prie Salotės ežero Vilniuje ir su draugais išbandęs visus vandendaikčius, linksmai konstatavo: „Mes net nemokantį plaukti žmogų nuo kranto atsiplukdėme pasidžiaugti jūsų vandendaikčiais ir jis nenuskendo.“

Pademonstruoti savo talentus, gerai praleisti laiką ir maloniai pasikaitinti mobilioje pirtyje ant ratų galite ir jūs. Tereikia užsukti į tas Lietuvos paežeres, kuriose artimiausiu metu lankysis gero laiko ambasadoriai – „U pajėgų“ komanda. Artimiausius jos maršrutus rasite čia.

Pavadinimas


 

Temos Talentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min