Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ūkininkės iš Širvintų rajono sėkmė: su tuo pačiu bilietu – du laimėjimai

 Genrika Pospešinskaja
„Teleloto“ nuotr. / Genrika Pospešinskaja
Šaltinis: 15min
0
A A

Ūkininkei Genrikai Pospešinskajai iš Širvintų rajono – dviguba sėkmė. Su vienu bilietu ji laimėjo ir milijono dalybų prizą, ir pakvietimą į TV studiją. Studijoje moteris gavo šansą derėtis „Teleloto“ banko žaidime ir kišenes vėl papildė solidžia suma.

Pirmąjį 110-ojo milijono dalybų sekmadienį, gegužės 25 dieną, Genrika laimėjo 10 000 Lt. Už šiuos pinigus ji planuoja pirkti dukrai ponį. To paties bilieto numeris pakliuvo ir tarp laimėjusių pakvietimus į TV studiją.

Atvejai, kai vienas bilieto numeris laimi ir stambų prizą, ir pakvietimą į TV studiją – nėra dažni.

Antrąjį milijono dalybų sekmadienį, birželio 1-ąją, atvykusiai į TV studiją moteriai ir vėl nusišypsojo sėkmė. Ji pakliuvo į „Teleloto“ banko žaidimą. Prie seifo ūkininkė sulaukė dosniausio vakaro pasiūlymo – 15 000 Lt, kurį nedvejodama priėmė.

„Mamai reikia ką nors padovanoti, o jei seife mašina – džiaugsis kuris nors iš žiūrovų“, – linksmai kalbėjo Genrika. Žaidėjos pasirinkimas buvo teisingas, nes seife buvo tik 1000 Lt.

G.Pospešinskaja prisipažino „Teleloto“ žaidžianti dažnai. „Perku po penkis, dešimt, kartais ir dvidešimt bilietų. Mama irgi labai mėgsta žaisti“, – sakė ji.

Atvejai, kai vienas bilieto numeris laimi ir stambų prizą, ir pakvietimą į TV studiją – nėra dažni.

„Tai retas, bet prognozuotinas įvykis. Žinoma, kur kas didesnė tikimybė laimėti pinigų užbraukus lentelę ir dar papildomą prizą su bilieto numeriu“, – sakė loterijos „Perlas“ duomenų centro vadovas Tomas Norušis.

Jis nesiryžo prognozuoti, kiek tokių sėkmės atvejų, kai su vienu bilietu laimima daugiau nei vienas prizas, gali pasitaikyti per dešimt „Teleloto“ vasaros akcijos savaičių. Nuo birželio 8 dienos kiekvieną sekmadienį bus ištraukiama daugiau kaip po šimtą prizų: visureigiai „Nissan Qashqai“, dviračiai, kelionės, motoroleriai, pretendentai laimėti butą, taip pat fotoaparatai, navigatoriai, muzikiniai centrai, televizoriai ir daug kitų prizų.

„Būna, kad žaidėjai stengiasi pirkti bilietus skirtingomis dienomis, skirtingose parduotuvėse, nes tiki, kad taip didėja tikimybė laimėti. Tačiau bilieto pirkimo vieta ir laikas neturi jokios įtakos atsitiktinių skaičių generatoriui“, – sakė T.Norušis.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min