Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainiečiams gali būti uždrausta išeiti su trumpikėmis į balkoną

Vyriškis apatiniai
Photos.com nuotr. / Vyriškis su apatiniais
Šaltinis: 15min
0
A A

Ukrainos miestų, kuriuose 2012 metų vasarą vyks Europos futbolo čempionato rungtynės, valdžia gali uždrausti centrinių rajonų gyventojams išeiti tik su apatiniais į savo balkonus, kad nebūtų daroma gėda šaliai, praneša Ukrainos interneto leidiniai.

„Mums reikės išleisti milžiniškas lėšas gyvenamiesiems namams apšviesti. Bet štai išeis koks nors dėdė Vasia su trumpikėmis į balkoną, kur kabo dubenys, stovi rogutės, slidės, o mes visą šitą grožybę dar ir apšviesime“, – cituoja leidiniai Kijevo vyriausiojo architekto Serhijaus Celovalnyko žodžius, pasakytus pasitarime Kijevo pasirengimo 2012 metų Europos futbolo čempionatui klausimais.

Šiltais vasaros vakarais daugelio Ukrainos miestų gyventojai nesidrovi išeiti į savo balkonus naminiais drabužiais, kartais tik su trumpikėmis ir marškinėliais be rankovių.

Tačiau savivaldybių atstovų siūlymui dėl „drabužių kodekso“ Ukrainos miestų, kuriuose vyks Europos čempionatas, centrinių rajonų gyventojams nepritarė juristai.

„Butai – privati nuosavybė, o savininkas, ką nori, tą daro. Ir aš neįsivaizduoju, kad milicija vaikščiotų po butus ir verstų gyventojus nelaikyti balkonuose senų rogučių ar nusikabinti sausus skalbinius. Tokius dalykus būtina spręsti taikiai – įtikinėti žmones, kad nedarytų gėdos šaliai“, – sakė žinoma Ukrainos advokatė Tatjana Montian.

Čempionato rungtybės turi vykti keturiuose Lenkijos ir keturiuose Ukrainos miestuose: Kijeve, Donecke, Lvove ir Charkove. 
 

Komentarai
Temos Futbolas, Ukraina
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min