Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 3d. 17:45

V.Musvydaitė apie „Walmark“ Ėjimo varžybas“: jas laimi visi dalyvaujantys

V. Musvydaite su vaikais
Projekto partnerio nuotr. / V. Musvydaite su vaikais

Šį pavasarį, trečią sezoną iš eilės, balandžio 21 dieną Vilniuje visus sveikatingumo mylėtojus ir šeimas suburs „Walmark“ masinės „Ėjimo varžybos“, kuriose dalyvavimas yra nemokamas. Renginio organizatorė sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė tikina, kad tik pats žmogus geriausiai žino, kiek jis gali nueiti, todėl kviečia kiekvieną pasivaržyti su savimi.

„Walmark“ „Ėjimo varžybų“ iniciatorė neabejoja, kad šiais metais Verkių regioniniame parke varžybose ir vėl dalyvaus ankstesniuose ėjimuose dalyvavusios šeimos. Jos ne tik sugrįžta, tačiau ir papildomai atsiveda naujų šeimos narių ar draugų.

„Po ėjimo renginio dalyviai ateina nusifotografuoti. Tuomet jaučiuosi smagiai, nes prisimenu vaikus, dalyvavusius ir praėjusiais metais, prisimenu jų močiutes, prisimenu ir mamas. Žmonės man rodo, kaip auga vaikai, džiaugiasi savo pasiekimais ir gautais medaliais, taip pat papasakoja, ką nuveikė per metus“, – pasakoja V.Musvydaitė.

Varžybų dalyvių skaičius kasmet ženkliai auga. 2016 metais buvo virš 8000 dalyvių. Praėjusiais metais Vilniuje, Kaune, Anykščiuose ir Jūrmaloje dalyvavo virš 15000 žmonių. Dalyvių skaičiaus augimą skatina tai, kad čia yra svarbiausia dalyvauti, o ne būti pačiu greičiausiu. Ėjimas tampa dar vienu populiariu būdu praleisti laisvalaikį, bendrauti ir yra nemokama sveikatinimo pramoga.

Projekto partnerio nuotr./Ėjimas Vilniuje
Projekto partnerio nuotr./Ėjimas Vilniuje

V.Musvydaitė džiaugiasi, kad iniciatyva ne tik suburia šeimas, bet ir įkvepia judėti toliau. Žmonės patys savarankiškai suburia šeimos narius, draugus ar kolegas ir organizuoja laisvalaikį, kurio metu tiesiog vaikšto.

Nemaža dalis tai sėkmingai daro naudodamiesi „Walmark“ „Ėjimo varžybų“ oficialia programėle „#walk15“, jau turinčia daugiau nei 5000 vartotojų. Joje galima ne vien skaičiuoti žingsnius, tačiau ir rasti aštuonias virtualias trasas iš ankstesnių renginių.

Eidami virtualiomis trasomis, žmonės kartu sužino ir nemažai naujų dalykų. „#walk15“ programėlėje virtualiose trasose yra pristatomi įdomūs faktai, pasakojamos istorijos apie Lietuvos gamtos lobius. Ar įsivaizduojate, kaip atrodo plačialapė klumpaitė? Žinote, kad Vilniuje esančiam Riešės upeliui suteikta archajiška vardo reikšmė? Ar kas žinote, kad mes turime skiauterėtajį tritoną?

„15000 žingsnių, apie 10,5 km – tokio ilgio yra trasos, per kurias einant galima ne tik bendrauti, bet ir pažinti gamtą. Paprastai jas visi dalyviai sėkmingai įveikia, o kartais sugeba netgi pakartoti antrą kartą. Tiesa, vaikams taikoma žymiai trumpesnis atstumas – 5000 žingsnių. Bet ir tokio ilgio ėjimas teigiamai veikia vaikų emocinę ir fizinę raidą“, - pasakoja V.Musvydaitė.

Šiais metais jaunuosius dalyvius įveikusius 5000 žingsnių, bus galima palikti „Rimi“ remiamoje „Rinkis sveikiau“ šeimos zonoje. Čia jie smagiai leis laiką prižiūrimi profesionalių trenerių ir auklėtojų.

„Džiaugiuosi, kad vis daugiau įmonių remia sveikatingumo judėjimą, o jei dar parodo kryptį – rinkis sveikiau – yra tobula. Mes su vaikais turime apie tai kalbėti, nes tik nuo mūsų požiūrio ir prasideda sveikesnis gyvenimas“, - džiaugiasi dviejų vaikų Ulos ir Beno mama.

Norėdami skatinti žingsnių rinkimą, „Walmark“ „Ėjimo varžybų“ organizatoriai oficialioje socialinio tinklo paskyroje nuolat organizuoja konkursus, kurių metu už nueitą žingsnių skaičių galima laimėti įvairių prizų. Taip pat jau trečius metus yra skaičiuojami visų nuėjusių žingsniai. Šiuo metu su mobilia programėle „#walk15“ nueita daugiau nei 190 mln. žingsnių.

Nemokama registracija į varžybas – čia.

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Daugiau vandens

Sveikata

Ruduo pilnas komplimentų

Parašykite atsiliepimą apie 15min