Dabar populiaru
Publikuota: 2009 liepos 27d. 17:15

V.Putinas tapo patyčių objektu (video)

Vladimiras Putinas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Vladimiras Putinas

Satyriška dainelė apie Rusijos premjerą Vladimirą Putiną, kurioje tyčiojamasi iš šio politiko įvaizdžio, vos per kelias dienas pelnė internautų palankumą.

Vieši pasityčiojimai iš V.Putino, kuris pernai paliko šalies prezidento postą ir tapo premjeru, yra reti, o valstybinė žiniasklaida jo įvaizdį formuoja kaip gelbėtojo, vienintelio galinčio ištraukti Rusiją iš ekonominės krizės.

Interneto svetainėje YouTube.com praėjusią savaitę pasirodė 1970-ųjų čekų dainos „Jožin z Bažin“ perdainuota versija, kurioje išjuokiami premjero poelgiai, pranešė „Reuters“.

Satyriškoje dainelėje išjuokiamas V.Putino vizitas į Pikaliovo miestą, kur Rusijos premjeras viešai pažemino gamyklų savininkus ir liepė jiems kuo skubiau atidaryti gamyklas, kad žmonės galėtų grįžti į darbą. Darbininkai tuo metu protestavo dėl jiems nemokamų algų.

„Putinas, Putinas važiuoja į Pikaliovą. Putinas, Putinas padės mums. Putinas, Putinas ras teisybę. Putinas, Putinas, mūsų premjeras“, – rusiškai dainuojama satyriškoje dainoje.

Taip pat pasityčiota iš premjero vizito į parduotuvę, kurio metu V.Putinas pasipiktino didelėmis prekių kainomis ir liepė pardavėjams jas sumažinti.

„Visi, kas per krizę kainas kels, nuo Putino gaus...“, – tęsiama daina.

Net palikęs Rusijos prezidento postą, V.Putinas išlaiko didelę įtaką, o politologai mano, kad jis gali dar kartą siekti Rusijos vadovo posto.

Ironiškoje dainelėje teigiama, kad rinkimai jau netoli ir kad jų rezultatas jau visiems žinomas. Tačiau pergalė žadama ne V.Putinui, o originalios čekų dainos herojui „Jožin z Bažin“ – monstrui, kuris kaimuose valgė turistus.

„Jožin z Bažin žmonės pasirinks, oligarchai, šachtininkai ir net policininkai žino, kad Jožin z Bažin bus mūsų naujasis prezidentas“, – užbaigiama dainelė.

Vaizdo įrašą galite pažiūrėti čia:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

18:06
00:41
01:55

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min