Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikų prekių parduotuvės susivienijo Raudonojo Kryžiaus akcijai

Vaikų prekių parduotuvės susivienijo Raudonojo Kryžiaus akcijai.
Parduotuvės nuotr. / Vaikų prekių parduotuvės susivienijo Raudonojo Kryžiaus akcijai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Tarptautinės vaikų teisių gynimo dienos proga, Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija ir prekių vaikams parduotuvių tinklą valdanti UAB „Kotryna“ kviečia visuomenę nelikti abejingai ir, atsisakant nereikalingų vaikiškų daiktų, padėti skurstantiesiems.

Raudonajam Kryžiui aukoti nebenaudojamus vaikiškus drabužius, žaislus, išaugtus vežimėlius, kėdutes ir pan. žmonės kviečiami nuo gegužės 27 iki birželio 3 d., atnešant daiktus į bet kurią „Kotrynos“, „Čipollino“, „BabyCity“ ir „Vaikų miestas“ parduotuvę Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ar Panevėžyje. Paramą Raudonasis Kryžius skirs vaikų globos namams, socialiai remtinoms daugiavaikėms šeimoms ir vienišoms mamoms.

Bendrovės „Kotryna“ mažmeninės prekybos vadovo Laimono Baziliaus teigimu, parduotuvėse jau įrengtos specialios dėžės labdarai, o kiekvienam paaukojusiam bus atsidėkojama nuolaidomis perkant naujus daiktus. „Kiekvienos vaikus auginančios šeimos namuose anksčiau ar vėliau susikaupia kalnai išaugtų drabužių ir pabodusių žaislų, kuriuos išmesti gaila, o atiduoti nėra kam“, – sako L.Bazilius. Tinklo parduotuvėse pirkėjams yra siūloma senus vaikiškus daiktus paaukoti labdaros organizacijoms.

„Tėvai gali ateiti kartu su vaiku ir įmesti seną žaislą į labdaros dėžę, o už gerą darbą vaiką apdovanoti nauja norima preke, – teigia L.Bazilius. – Tokiu būdu šeimos ne tik padės kitoms šeimoms, bet ir ugdys vaiko sąmoningumą apie dalinimąsi ir pagalbą kitiems.“

Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijos socialinės paramos ir slaugos vyr. administratorės Zitos Juškienės teigimu, nors lietuviai yra dosnūs, ir kuo toliau – tuo daugiau aukoja, dažniausiai tai daro pavieniui arba su kolegomis. „Tai – pirmas kartas, kai privati bendrovė prie aukojimo prisijungti kviečia visą visuomenę“, – sako Z.Juškienė. Šiuo metu Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugijai labiausiai trūksta vaikiškų vežimėlių, nešioklių, vaikiškų drabužėlių ir žaislų.

UAB „Kotryna“ – didžiausia prekių vaikams parduotuvių tinklą valdanti bendrovė Baltijos šalyse. 1992 m. veiklą pradėjusiam „Kotrynos“ tinklui priklauso 14 parduotuvių Lietuvoje, 9 – Latvijoje, 13 – Estijoje. Lietuvos padalinyje šiuo metu dirba 270 žmonių.
 

Pavadinimas
Pavadinimas

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min