Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 16d. 09:59

Vaikų vasaros studija „Penkios katino dienos“ kviečia atostogauti Vilniaus centre

Vaikų vasaros studija „Penkios katino dienos“
Vaikų vasaros studija „Penkios katino dienos“.

Visi žinome, kad pasibaigus mokslo metams, prasideda „katino dienos“. Vis stipriau saulės pliūpsniais jaučiame artėjančią vasarą, tačiau ką daryti tiems tėveliams, kurių atostogos prasideda kiek vėliau nei pradinukų ir jie nenori, kad vaikai, sėdėdami prie kompiuterių, pražiopsotų įsibėgėjančią vasarą.

Nenusiminkite, „Penkių katino dienų“ komanda siūlo išeitį – vaikų dienos studiją Vilniaus senamiestyje.  Galite pasirinkti daugybe būdų tingėti, tačiau tingėti taip, kaip mokame mes – reikia mokėti. Mūsų kūrybinės grupės  vasaros puokštėje – muzika ir teatras, šokis ir spalvos, bendravi mas atvira siela ir noras atrasti vaikuose jų katinišką individualumą. Kas gaudys pievoje žiogus, stebės drugelių šokį ir klausysis varlyčių orkestro? O kas atsiraitojęs kelnes keliaus žvejoti vasaros nuotykių. Kartu su draugais sės į traukinį ir keliaus taip toli, kur galima nukeliauti tik įsigijus fantazijos bilietą. Vilnius žalias, senas tradicijas ir meno istoriją turintis miestas, todėl neužsidarysime studijoje: keliausime, ridinėsimės ir žaisime Užupio kūdrų pievelėje, švęsime savo vasarą, kurioje sutalpinsime visų mūsų vaikų vardadienius – „murmadienius”. 

Kai pavargsime svajoti ir tinginiauti, imsimės kūrybos. Vasara prabėgs kaip viena diena, o atminty išliks tik neįprastai išgyventos akimirkos.  Visas įdomiausias penkių dienų akimirkas fiksuosime, kursime filmą, kurį būtinai parodysime savo artimiesiems.  Registracija jau prasidėjo! Studija talpina tik 20 „katinukų“. Dienos kūrybinės dirbtuvės skirtos 7–12 metų vaikams. Užsiėmimų programa organizuojama dviem etapais:
I.  birželio 6–10 dienomis
II.  birželio 13–17 dienomis
Studijos programą rasite www.homosum.lt
Registruotis galite adresu 5catdays@gmail.com arba skambinti peliukų registratorių tel.: +37068566739 Eva, +37065624709 Loreta.

Temos: 2 Vaikas Atostogos
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min