TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vaikus nuo šiol džiugins trenerio marsiečio mankštos

Personažas Marsietis
Roko Lukoševičiaus nuotr. / Personažas Marsietis
Šaltinis: Pranešimas spaudai
Žiniasklaidai išplatintas pranešimas spaudai, publikuojamas be redakcijos įsikišimo rubrikoje „Pranešimai“
0
A A

Kaip paskatinti vaikutį kasdien mankštintis? Paprašyti pagalbos linksmojo marsiečio! Nuo šiol tėvai nemokamai internete galės susirasti naudingų mankštų pratimų, kuriuos rodys ir aiškins kaip atlikti treneris marsietis!

„Kai mano vaikai pradėjo eiti į mokyklą, pastebėjau, kad jiems trūksta žinių apie paprasčiausią mankštą. Tad sugalvojome vaikams sukurti savaitės mankštų programą, kurią ves vaikams žinomas marsietis! – pasakojo idėjos autorė Vlada Musvydaitė. – Vaikai dažniausiai mėgsta mėgdžioti personažą, o ne kokį nors trenerį, tad nusprendėme, kad šiam vaidmeniui labai tiks marsietis.“

Profesionalus fizinio rengimo treneris Tomas Aglinskas užsivilko vaikiškų multivitaminų „Marsiečiai“ personažo kostiumą ir filmavosi rodydamas mankštų pratimus. Kūrybinė komanda jau sukūrė penkių dienų mankštų ciklą – vaikai kasdien, nuo pirmadienio iki penktadienio, turės galimybę daryti trumpas mankštas.

Treneriui marsiečiui tinkamą balsą pritaikė mankštas įgarsinęs aktorius Alfonsas Rameika.

Iš pradžių mankštų filmuke marsietis ragina padaryti apšilimą. Vėliau rodoma visa mankšta ir linksmai pasakojama, kaip ją tinkamai daryti, filmuke treneris marsietis atlieka tris paprastus pratimus. Mankštos trukmė – apie trys minutės.

Geriausias metas sportuoti yra rytas – vaikai, pasportavę ankstų rytą, pasisems energijos visai dienai. „Tikime, kad vaikas ryte kartu su marsiečiu padarys 3 minučių trukmės mankštą ir į mokyklą nueis žvalus ir geros nuotaikos“, - pasakojo sveikatingumo motyvatorė V.Musvydaitė.

Po filmavimo fizinio rengimo treneris Tomas juokavo, kad lengviau nubėgti 80 km negu rodyti mankštas vilkint marsiečio kostiumą.

„Pirmą kartą sportavau apsivilkęs personažo kostiumą. Iš šono visuomet atrodydavo, kad vaikščioti ir linksminti vaikus su kostiumu yra nesunkus darbas, - įspūdžiais po filmavimo dalijosi treneris Tomas Aglinskas. – Tačiau po šitų mankštų pakeičiau nuomonę. Prisipažinsiu, trenerio marsiečio darbas reikalauja daug ištvermės. Akimirkomis kostiumas mane išmušdavo iš vėžių. Kai kuriuos visiškai paprastus pratimus, vilkint kostiumą, pačiam reikėjo mokytis iš naujo. Vis dėlto buvo be galo smagu ir tikiuosi, kad treneris marsietis paskatins vaikus rytais daryti mankštą.“

Vaikai trenerį marsietį galės sutikti „Proenzi ArthroStop“ ėjimo varžybose Kaune, kur rugsėjo 24 dieną vyks masinis nemokamas renginys visai šeimai. Daugiau informacijos ir nemokama registracija www.ejimovarzybos.lt

Trenerio marsiečio mankštos skirtos tiek darželinukams, tiek moksleiviams, jos bus prieinamos ir nemokamos visiems.

Trenerio marsiečio mankštas galite peržiūrėti čia.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min