Dabar populiaru
Publikuota: 2011 lapkričio 16d. 14:21

Vakarų spauda ironizuoja: Rusijos pensininkė šaldytuve slėpė ateivį

Menamo ateivio nuotrauka Petrozavodske
newsru.com iliustr. / Menamo ateivio nuotrauka Petrozavodske

Vakarų žiniasklaida mirguliuoja sarkastiškomis ir ironiškomis antraštėmis, pašiepiančiomis Rusijos pensininkę iš Petrozavodsko – Marfą Jegorovną.

Nuotraukos

Petrozavodsko miesto tinklalapyje pasirodė informacija, kad pensininkė dvejus metus šaldytuve slėpė ateivio kūną. Moteris žurnalistams pateikė tokią versiją: pro jos sodybą skrido NSO, laivas sudužo, o ateivio kūnas liko. Todėl ji neva saugojusi radinį šaldytuve – kad kuo ilgiau išsilaikytų.

Marfa Jegorovna sako, kad 2009 metais ateivio kūną ji rado savo užmiesčio sodybos kieme. Pasak moters, nuo ateivio sklido sunkiai pakeliamas karštis. Šalia gulėjo kosminio aparato nuolaužos. Kartu su vyru Kuzma Abramovičium moteris rastą kūną pervežė į butą Petrozavodske.

Pensininkė tvirtina, kad aparato nuolaužas netrukus susirinko vyrai, vilkėję apsauginiais kostiumais.

Po dvejų metų pas pensininkę neva apsilankė pareigūnai ir pareikalavo atiduoti ateivio kūną. Vyrai sakė, kad atstovauja Karelijos Mokslų akademijai. Tiesa, šios mokslo įstaigos atstovai neigia moters žodžius. Mokslininkų manymu, jokių humanoidų nėra ir negali būti.

Žurnalistams taip ir nepavyko rasti kūno, todėl jie publikavo pensininkės pateiktas nuotraukas.

„The Daily Mail“, „The Sun“ ir kitos užsienio masinės informacinės priemonės ironizuoja, kad „ateiviai pamėgo būtent Rusiją“. Anglijos žurnalistai šmaikštauja, kad Marfos rastas ateivis kažkodėl labai primena personažą iš „Žvaigždžių karų“ arba „Vaiduoklių medžiotojų“.

Ekspertai britų leidiniams tvirtina, kad tai – viso labo gudriai sugalvota mistifikacija.

„Jeigu ateiviai kada nors nuspręs išsilaipinti žemėje, jie tikrai pasirinks Rusiją“, - juokiasi bulvariniai laikraščiai.

Primename vieną ankstesnių išplatintų vaizdelių apie ateivius Rusijoje.

VIDEO: Amazing Fake? Video of 'Dead Alien' after Siberia crash-landing

Temos: 2 Rusija NSO
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min