Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V.Cololo išmestas iš darbo, nes nepanoro dirbti už dyką?

Akcijos metu žmonės nuo spalio iki gruodžio pradžios raginami prisidėti prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ programos „Galimybė gyventi geriau“, padėti vaikų globos auklėtiniams rasti naujus namus bei aukoti skaudžių istorijų herojams.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Vitalijus Cololo
Šaltinis: 15min
0
A A

Vienuolika metų TV3 kanalui paskyrusiam aktoriui Vitalijui Cololo prieš kelias savaites buvo užtrenktos durys. Pikta, tačiau nusiminti nėra ko – netrukus jo laukia dainų projektas „Žvaigždžių duetai“, nors pats prisipažįsta, kad svajoja išbandyti ir laidų vedėjo amplua.

TV3 jau ne pirmą kartą mane metė ir paskui vėl susigrąžino. Bandydavo apeliuoti į patriotiškumą. Sakydavo, koks tu patriotas, juk gali ir nemokamai kokius metus padirbti. Paaiškinkite tai mano vaikui – tėtis dirba nemokamai.

„Ateis laikas, bus ir vaikas“, – duodamas interviu žurnalui „Klubas“ juokėsi 35 metų Vitalijus, mąstantis ne tik apie karjeros perspektyvas, bet ir puse lūpų užsimenantis apie norą susilaukti dar vieno vaiko.

Kad V.Cololo yra nereikalingas TV3 televizijoje, sužinojo paskutinę minutę. „Vienas žmogus kažkodėl yra prieš mane nusiteikęs“, – prisipažino Vitalijus. Dieną prieš „Lietuvos talentų“ filmavimą jam buvo pasakyta, kad daugiau šioje laidoje nedirbs. Laida „Dzin“, kurioje pasirodydavo Vitalijus, yra pervadinta į „Oplia“ ir ją rodo kita televizija. 

„Vieną dieną atėjo ir pasakė, kad TV3 laidos „Dzin“ neberodys. Be jokių paaiškinimų! Kai LNK atsisakė laidos „Laba diena“ (jai Vitalijus rašė scenarijų – red. past.), paaiškino, kad tai daro dėl mažų reitingų. Su „Dzin“ važinėjome po Turkiją, Egiptą, sanatorijas, net nufilmavome šešias laidas į priekį. Turime daugybę įsipareigojimų rėmėjams. O per vieną dieną TV3 vadovybė ėmė ir uždarė laidą. Taip negarbinga. Pasakė, kad ta laida nereikalinga, nors galėjo tiesiog sumažinti biudžetą ar su mumis atsiskaityti vėliau. Dabar tas laidas, kurios buvo nufilmuotos į priekį, transliuoja LNK. Kai kurie „Oplia“ aktoriai daugiau jokio projekto neturi, tad būtų likę visai be kapeikos“, – žurnalui „Klubas“ pasakojo V.Cololo.

Ambicijų tapti laidų vedėju turintis V.Cololo teigė, kad palikti TV3 televiziją teko jau ne kartą.

„TV3 jau ne pirmą kartą mane metė ir paskui vėl susigrąžino. Bandydavo apeliuoti į patriotiškumą. Sakydavo, koks tu patriotas, juk gali ir nemokamai kokius metus padirbti. Paaiškinkite tai mano vaikui – tėtis dirba nemokamai“, – juokėsi V.Cololo. 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min