Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Versija: Meksikos fermeris susilaukė bausmės už ateivio nužudymą (video)

Ateivių kūdikis rastas Meksikoje
Ateivių kūdikis rastas Meksikoje
Šaltinis: 15min
0
A A

Meksikos fermeris Marao Lopesas, esą nužudęs ateivių vaiką, kurį rado laukuose, žuvo mįslingomis aplinkybėmis - sudegė staiga užsiliepsnojusiame automobilyje. Apie tai praneša portalas Shokodrom.Com, kurį cituoja „Argumenty i fakty“. Pasak vietinių gyventojų tai ateivių kerštas už nužudytą vaiką.

15min.lt jau rašė apie dviprasmiškai vertinamą istoriją, kai Meksikos fermeris savo sklype rado gyvą, keistos išvaizdos sutvėtimą, primenantį ateivius. Išsigandęs tokio neįprasto vaizdo meksikietis nuskandino kūdikį griovyje. Tai įvyko 2007 m. gegužę.

Kaip tąkart pasakojo fermeris Marao Lopesas, jis su savo bičiuliu laukuose užklupo du keistus gyvius. Vienas iš jų pabėgo, o kitą  jie su bičiuliu koja nuspyrė į vandens griovį. Tačiau sutvėrimas neskendo ir bandė išsiropšti. Tuomet fermeriai grėbliais prispaudė „ateivį“ prie dugno. Pasak meksikiečių, gajus sutvėrimas dar buvo gyvas apie tris valandas.

Abu vyrai vienbalsiai nusprendė, kad toks sutvėrimas negali būti niekas kitas, kaip ateivis iš kosmoso. „Virš mūsų šalies dažnai skraido neatpažinti objektai“, – sakė fermeris.

M.Lopesas prisipažino keistąjį sutvėrimą nužudęs iš begalinės baimės. Filmuojamas TV kamerų jis iškasė „ateivio kūną“ ir perdavė jį tyrėjams.

Paslaptingomis aplinkybėmis žuvus M.Lopesui, antrasis įvykio liudininkas ir dalyvis nusprendė atsitverti tylos siena. Jis slapstosi nuo žiniasklaidos ir nebekalba apie šį įvykį. 

Mokslininkai nekonkretūs. Būtybė, iš pirmo žvilgsnio kiek panaši į vaiką, buvo nuodugniai ištirta. Mokslininkai teigia, kad tai – nežemiškos prigimties būtybė. Atlikus papildomą DNR tyrimą prieita prie išvados, kad žemėje tokių organizmų iki šiol nebuvo aptikta. 

Mokslininkai ufologai, vadovaujami H. Maussano, drąsiai teigia: tai ateivis, tiksliau – nežemiškos būtybės kūdikis. Tikslesnių duomenų mokslininkai nepateikia.

 

Komentarai
Temos Ateivis, Meksika
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min