Dabar populiaru
Publikuota: 2011 sausio 18d. 12:13

Viename Didžiosios Britanijos mieste norima įkurti specialias girtuokliams skirtas zonas

Alus
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Alus

Didžiosios Britanijos miesto Kolčesterio girtuokliams šiame mieste gali būti sukurtos specialios zonos, kuriose jie galėtų netrukdomi gerti alkoholį. Tokią iniciatyvą sugalvojo šio miesto tarybos nariai, skelbia „The Daily Mail“.

Miesto valdžia nori, kad alkoholikai persikraustytų iš miesto centro į pakraščius, mat ten jie netrukdytų nei vietos gyventojams, nei turistams. Šiose specialiose zonose policija nesistengtų atimti ir alkoholio, kaip paprastai daro pamačiusi viešai girtuokliaujančius.

Jeigu šis projektas bus įgyvendintas, Kolčesetris taptų pirmuoju Didžiosios Britanijos miestu, kuriame veiktų specialios girtuokliauti skirtos zonos.

Tiesa, mieste jau atsirado ir šio projekto priešininkų. Jie teigia, kad alkoholizmas yra rimta socialinė problema ir vien paslėpus girtuoklius nuo visuomenės akių ji nebus išspręsta.

Tuo tarpu patys alkoholikai džiaugsmingai sutiko šį projektą. Anot jų, pareigūnai nuolatos vaiko juos iš gatvių, atima gėrimus, o įkūrus tokias zonas jie galėtų ramiai gerti ir nesibaiminti dėl policijos reidų.

„The Daily Mail“ rašo, kad iš viso miesto centre nuolat renkasi apie 25 girtuokliai.

Temos: 1 Alkoholis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

23:30
04:39
00:23

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min