TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Vilniuje startavo Lietuvos dizainerių platforma „Lithuanian Design Block“

„Lithuanian Design Block“
Organizatorių nuotr. / „Lithuanian Design Block“
Šaltinis: 15min
0
A A

Pagaliau ir Vilniuje startavo Lietuvos dizainerių platforma lietuviško dizaino blokas „Lithuanian Design Block“. Jau keletą metų siekdami savo kūrybą pristatyti tarptautinėse parodose Frankfurte, Niujorke, Singapūre ir kitur Lietuvos dizaineriai susivienijo į neformalų junginį „Lithuanian Design Block“. Svarbiausia susivienijimo paskirtis – bendrame stende eksponuoti savo kūrinius, o kartu ir tarptautiniu mastu stiprinti lietuviško dizaino, apskritai Lietuvos, įvaizdį, su kaupu pasiteisino.

Pastaruoju metu lietuviškojo dizaino kūrėjų bendruomenėje vis dažniau pastebima, kad ir Lietuvoje stiprėja susidomėjimas jų kūryba. Tačiau iki šiol net ir Vilniuje nebuvo tinkamai pristatomi originalūs lietuvių dizainerių darbai, o patys kūrėjai menkai jautė vietinį kontekstą. Iki šiol T. Ševčenkos 16A veikusiame „Daiktų viešbutyje“ daugiau dėmesio buvo skiriama pasaulinio dizaino naujovėms nei Lietuvos kūrėjams.

Kaip sako viena „Daiktų viešbučio“ įkūrėjų, dizainerė Dalia Mauricaitė, laikui bėgant keleto kasmetinių  rengiamų skirtų lietuviško dizaino populiarinimui – Kalėdinio Daiktų Turgaus, Dizaino Savaitgalio – jau nebepakako, „kad lietuvių dizainerių darbai būtų tinkamai įvertinti bei rastų deramą vietą ten, kur jie ir gimsta – Lietuvoje“.  

Organizatorių nuotr./„Lithuanian Design Block“ logotipas
Organizatorių nuotr./„Lithuanian Design Block“ logotipas

Todėl, pasak D.Mauricaitės nuo rugsėjo mėnesio „Daiktų viešbutis“ keičia savo veiklos pobūdį ir,  remiantis „Lithuanian Design Block“ patirtimi, siekia tapti ne tik kūrybine platforma dizaineriams bei nedidelėms dizaino grupėms,  bet ir suteikia jiems galimybę   eksponuoti savo darbus, stebėti klientų reakcijas, pristatyti naujoves, išparduoti prototipus, optimaliomis sąlygomis dalyvauti užsienio parodose.

O lietuviško dizaino bloko lankytojus turėtu sudominti tai, kad visi parduotuvėje esantys daiktai parduodami dizainerių kainomis!

Todėl manome, kad visiems verta susipažinti su lietuviško dizaino naujovėmis, o kalėdinių dovanų užsukti į kasmetinį Kalėdinį Daiktų Turgų kuris vyks gruodžio 15 – 16d. „Lithuanian Design Block“ erdvėje T. Ševčenkos g. 16a !

Daugiau informacijos rasite čia. 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min