Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Virš Londono vidury dienos skraidė paslaptingi neatpažinti objektai

Neatpažinti skraidantys objektai virš Londono
kadras iš „YouTube“ / Neatpažinti skraidantys objektai virš Londono
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Keistus skraidančius objektus virš Didžiosios Britanijos sostinės nufilmavo vienas Londono gyventojas. Šviesūs diskai saulėtą dieną sklandė giedrame danguje dideliame aukštyje. Didesnis objektas netrukus pasirodė iš už debesies, o po to vėl dingo, pasakoja laikraštis „The Daily Telegraph“.

Internete vaizdo įrašą paviešinęs ateivių „medžiotojas“ pridėjo ir tokį komentarą: „Pagaliau! Sugaišau daugiau nei savaitę, kad juos pagaučiau... bet vis dėlto aš šiuos padarus užfiksavau vaizdo kamera vidury dienos ir netgi sučiupau juos stambiu planu. Atrodo, jie sulaukė daugybės žiūrovų dėmesio. Prašau, gal kas nors galite, po galais, paaiškinti, ką visi šie šviečiantys objektai reiškia?“

Nufilmuoti paslaptingus objektus pavyko Greit Portlando gatvėje, greta „BBC Radio 1“ pastato. Laikraščio „The Daily Mail“ redakcija stambų objektą įvardijo kaip galimą „motininį laivą“, išleidusį iš savęs kelias desantines kapsules. Dienraštis daro prielaidą, kad ateiviai sąmoningai nusprendė pasipuikuoti prieš žmoniją, tikėdamiesi, kad juos nufilmuos profesionalai iš Didžiosios Britanijos nacionalinio transliuotojo korporacijos, virš kurios pastato jie ir kybojo.

Deja, BBC filmavimo grupė reiškinio užfiksuoti nesuspėjo, tačiau vaizdo įraše matyti nemaža jį stebėjusių praeivių grupė. Kai kas mėgino dangų filmuoti mobiliųjų telefonų kameromis. Kaip skelbiama, šviesuliai virš Londono buvo pasirodę birželio 24 dieną.

„The Daily Mail“ pastebi, kad vakarinėje Londono dalyje yra įsikūrę daugybė kino kompanijų, kurios turi atitinkamos įrangos ir darbuotojų, galinčių suklastoti tokį įrašą. Tačiau laikraščio redakcija susilaikė nuo tiesioginių įtarimų reiškimo.

„YouTube“ svetainės vartotojas, kuris paskelbė įrašą internete, tvirtina: „Jeigu manote, kad šis įrašas – klastotė, ką gi, pamėginkite patys pagaminti ką nors panašaus, o mes pažiūrėsime, ar jums tai lengvai pavyks.“

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min