Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 28d. 00:29

Vyriausiu pasaulio vyru gali būti paskelbtas britas Bobas Weightonas

Bobas Weightonas
„Scanpix“ nuotr. / Bobas Weightonas

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis vyras, kuriam šiuo metu yra 111 metų, gali būti paskelbtas vyriausiu gyvenančiu vyru pasaulyje, mirus 112 metų japonui, kuriam šis titulas priklausė anksčiau, praneša „The Independent“.

Britas Bobas Weightonas tikina, kad naujasis statusas jam tėra „tik vienas iš tų dalykų“ ir juo jis pernelyg nesidžiaugia.

„Nesijaučiu dėl to labai patenkintas, nes tai reiškia, kad kažkas mirė. Būti seniausiu vyru pasaulyje niekada neketinau, to nesiekiau ir dėl to nesistengiau. Tačiau tai yra vienas tų gyvenimo faktų“, – pasakojo senolis iš Hampšyro.

Japonas Chitetsu Watanabe, kuriam anksčiau priklausė vyriausio vyro pasaulyje titulas, mirė sekmadienį, sulaukęs 112-os metų. Jo mirties priežastis neskelbiama.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chitetsu Watanabe
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Chitetsu Watanabe

Japonijos laikraštis „Mainichi“, remdamasis Ch.Watanabe artimaisiais, pranešė, kad kelios dienos prieš mirtį vyras nebegalėjo valgyti, karščiavo ir turėjo kvėpavimo sutrikimų.

Ch.Watanabe pergyveno jo penki vaikai, 12 anūkų, 16 proanūkių ir vienas proproanūkis, nurodė leidinys. Japonas visuomet tvirtino, kad jo ilgaamžiškumo paslaptis – šypsena.

Dabar vyriausiu vyru pasaulyje gali būti paskelbtas britas Bobas Weightonas, gimęs 1908 metų kovo 29-ąją.

„Galbūt pagalvotumėte, kad tai yra nuostabu, bet man tai yra tik vienas tų dalykų“, – galimo statuso nesureikšmino vyras.

B.Weightonas anksčiau yra dirbęs anglų kalbos mokytoju Taivane, vėliau gyveno Kanadoje, kur Antrojo pasaulinio karo metais dirbo šifruotoju.

Į Didžiąją Britaniją Bobas Weightonas grįžo su žmona Agnes, su kuria susituokė Honkonge 1937 metais. B.Weightonas šiuo metu gyvena Altone.

Kitą mėnesį B.Weightonui sukaks 112 metų.

Anksčiau senolis BBC sakė: „Gyvenau nesibaimindamas, kad mane gali partrenkti autobusas ar kad galiu susirgti vėžiu. Nieko tokio nepadariau, kad sulaukčiau šio garbingo amžiaus. Tiesiog esu vienas iš tų laimingųjų.“

Vyras teigė niekada nesureikšminęs pinigų, jo nuomone, juokas yra kur kas svarbiau.

Šiuo metu seniausias žmogus pasaulyje yra 117 metų sulaukusi Kane Tanaka iš Japonijos.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu
15min tema

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį

Parašykite atsiliepimą apie 15min