Dabar populiaru
Publikuota: 2009 lapkričio 8d. 16:58

Vyriškis atėjo į savo paties laidotuves

Pašvaistė, primenanti vaiduoklį
„Scanpix“ nuotr. / Pašvaistė, primenanti vaiduoklį

Pietų Brazilijoje supainiojus avarijos aukos tapatybę, mūrininku dirbančiam vyriškiui teko dalyvauti savo paties laidotuvėse.

Gyvo Ademiro Jorge Goncalves'o pasirodymas savo paties laidotuvėse sukėlė vyriškio giminaičiams tikrą šoką. Kai kurie iš jų net mėgino iššokti pro pastato, kuriame vyko laidotuvės, langus, rašo CNN.com.

„10 metų dirbdamas šioje srityje nesu patyręs nieko panašaus,“ – teigia Natanaelis Honorato, laidojimo namų Pietų Brazilijoje vadybininkas.

59 metų A.J.Goncalvesas mirusiu buvo paskelbtas lapkričio 1-ąją, po to, kai vyriškio šeimos nariai ir draugai atpažino jį kaip avarijos auką.

A.J.Goncalveso laidotuvės buvo surengtos jau kitą dieną. Būtent tądien Brazilijoje minima mirusiųjų diena, kai prisimenami artimi Anapilin iškeliavę žmonės.

Goncalves'o šeima nežinojo, kad tą naktį, kai įvyko avarija, jų artimasis praleido bare, esančiame netoli įvykio vietos. Taigi vyriškis šioje avarijoje nenukentėjo, jis buvo supainiotas su kažkuo kitu.

Kai brazilas sužinojo apie tariamas jo laidotuves, nusprendė pats pasirodyti laidojimo namuose.

Vėliau tądien nesusipratimas buvo išspręstas, kai viena šeima iš kaimyninio miestelio paskelbė apie savo dingusį sūnų. Šeima atpažino palaikus ir pasiėmė juos iš laidojimo namų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

01:29
26:48
01:44

Maistas

Kinas

Parašykite atsiliepimą apie 15min