Dabar populiaru
Publikuota: 2014 kovo 6d. 23:48

Žaislinio traukinio ratai nuplėšė dvejų metų mergaitės plaukus – plikas viršugalvis gali niekada neužželti

 Šukutės
Viktorijos Ramašauskaitės nuotr. / Šukutės

Dvejų metų mergaitė gali visą gyvenimą likti su pliku lopu viršugalvyje po to, kai žaislinio traukinio variklis įsivėlė jai į plaukus. Apie tai praneša dailymail.co.uk.

Lilly Brokenshire žaidė su plastmasiniu traukinuku, kuris pagal aprašymą tinka vaikams nuo 12 mėnesių.

Tačiau motorizuotas žaislas įsivėlė mergaitei į plaukus ir juos išrovė – viršugalvyje liko kelių centimetrų pločio plikas lopas. Tėvas baiminasi, kad plaukai toje vietoje gali niekada neataugti.

Mergaitės tėvas Paulas Jacobas ragino kitus tėvus būti atsargius su „Toot–Toot“ traukiniais, kuriuos gamina Kinijos elektronikos milžinė „Vtech“.

„Padovanojome Lilly traukinį Kalėdoms. Ji turi visus kitus „Vtech“ pagamintus traukinukus, todėl nupirkome jai ir šį – pirmąjį motorizuotą, kurį kompanija yra pagaminusi. Sėdėjau šalia dukters, kai ji laiminga žaidė su naujuoju žaislu. Vieną akimirką ji pakėlė plastikinį traukinį nuo bėgių ir padėjo sau ant galvos. Ratai pagriebė mergaitės plaukus ir įvijo juos aplink ratus, plėšdami nuo galvos su visomis šaknimis. Galva liko kaip nuskusta“, – pasakojo 37 metų Paulas Jacobas.

Ratai pagriebė mergaitės plaukus ir įvijo juos aplink ratus, plėšdami nuo galvos su visomis šaknimis. Galva liko kaip nuskusta.

Jis baiminasi, kad tokiame ankstyvame amžiuje su šaknimis ir folikulais išplėšti plaukai gali niekada neataugti.

„Vtech“ atstovas spaudai atkreipė dėmesį, kad motorizuotas traukinys buvo išbandytas, praėjo visus bandymus ir atitinka visus Europos standartus. Jis esą tinka vaikams nuo 12 mėnesių.

„Tačiau mes norime, kad mūsų gaminiai būtų aukščiau standartų, todėl naudojimo instrukcijoje pridėjome įspėjimą, kad su traukiniu galima žaisti tik ant bėgių ir neleisti žaislui priartėti prie plaukų, kūno arba drabužių", – aiškino bendrovės atstovas.

Lilly Brokenshire viršugalvio nuotraukas galite pamatyti čia.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min