Dabar populiaru
Publikuota: 2012 vasario 7d. 00:04

Kontroversiškasis egzorcistas atskleidė, kad popiežius Benediktas XVI atliko du velnio išvarymo seansus

Popiežius Benediktas XVI
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Popiežius Benediktas XVI

Žinomiausias katalikų bažnyčios egzorcistas tėvas Gabriele Amorthas savo naujojoje knygoje atskleidė, kad dabartinis popiežius Benediktas XVI yra išvijęs velnią iš dviejų vyrų, o egzorcizmas vyko pačioje Vatikano širdyje.

Savo knygoje „Paskutinis egzorcistas – mano kova prieš šėtoną“ tėvas Amorthas pasakoja, kad 2009-aisiais jis su dviem asistentais atvyko į Vatikaną prašyti pagalbos. Kartu jie atsivežė ir du velnio apsėstus italus.

Egzorcistas rašo, kad velnio apsėstus vyrus išgydė buvimas šalia pontifiko.

Knygoje pasakojama, kaip du asistentai atvedė apsėstuosius į Šv. Petro aikštę, kur tuo metu popiežius važiavo savo papomobiliu tarp susirinkusiųjų. Vyrams buvo gautos sėdimos vietos, kurios paprastai būna rezervuotos.

Kai prie jų priartėjo popiežius, abu vyrai, kurie knygoje vadinami tiesiog Marco ir Giovanni, pradėjo labai keistai elgtis, drebėti, kalenti dantimis. Vienas asistentų paprašė Giovanni tvardytis, o šis ne savo balsu atsakė: „Aš ne Giovanni“. Kai popiežius išlipo iš papamobilio, jiedu parkrito ant žemės. „Jie trankė savo galvas į žemę, pradėjo dejuoti, seilėtis“, – rašo tėvas Amorthas savo knygoje.

„Popiežius visa tai stebėjo iš tolo. Jis pakėlė ranką ir palaimino apsėstuosius. Tada Marco ir Giovanni pradėjo purtytis, jie nuskriejo tris metrus į priekį. Netrukus jie nustojo staugti, tačiau nesiliovė verkę“, – tęsė kunigas.

Kaip teigia pats tėvas Amorthas, jis per visą gyvenimą atliko tūkstančius egzorcizmų. „Ne paslaptis, kad popiežiaus žodžiai ir veiksmai siutina Šėtoną, – sako kunigas. – Paprasčiausias buvimas šalia gali padėti apsėstajam kovoti su savo demonu.“

Vatikano atstovas Federico Lombardi teigė, kad popiežius nežinojo apie vyrų būklę ir neturėjo ketinimų atlikti egzorcizmą.

Tėvas Amorthas yra kontroversiška asmenybė, jis jau anksčiau ne kartą yra vertęs Vatikaną raudonuoti. Pernai lapkritį jis šokiravo visus pareiškęs, kad joga yra velnio pramanas. Taip pat jis yra sakęs, kad knygos apie Harį Poterį skatina vaikus žavėtis juodąja magija.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min