Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Aktorių duetų konkursas“ – iššūkis jauniesiems menininkams

Aktorių duetų konkursas
Organizatorių archyvo nuotr. / Aktorių duetų konkursas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos teatro sąjunga kviečia gruodžio 3 – 4 dienomis 18 val. į „Aktorių duetų konkurso“ pasirodymus. Konkurse dalyvaus aštuoniolika profesionalių jaunosios kartos aktorių.

Lietuvos teatro sąjunga skatindama jaunųjų dramos aktorių profesinį aktyvumą, tobulėjimą ir  pripažinimą nusprendė atgaivinti prieš daug metų sėkmingai vykdytą vieną iš veiklos programų, motyvuojančių savarankiškus aktorių darbus.

Dar šių metų vasarą skelbtas konkursas, kuriame galėjo dalyvauti tik profesionalūs aktoriai iki 35 m., sulaukė daug paraiškų iš visos Lietuvos. 

Po pirmo konkursinio etapo buvo atrinktos 9 aktorių poros, kurios viešo renginio metu turės pristatyti 15-20 min. trukmės pasirodymus iš pasaulinės klasikos ar šiuolaikinės dramaturgijos kūrinių.

„Siekdami atkreipti jaunų aktorių dėmesį į sceninį bendravimą, žodžio ir judesio įtaigumą, konkursą skiriame aktorių duetams.

Tikimės, kad jauniems menininkams jis taps kūrybiniu impulsu dideliems scenos darbams“, – aktorių duetų konkursą pristato LTS pirmininkas Ramutis Rimeikis.

Meninė aktorių branda ir meistriškumas bus vertinami konkurso komisijos – Lietuvos teatro sąjungos pirmininko Ramučio Rimeikio, aktorės Nelės Savičenko ir teatro kritiko Valdo Gedgaudo.

Geriausi trys aktorių duetai, atrinkt komisijos, bus įvertinti piniginėm premijom ir diplomais.

Šiame konkurse nepaprastai svarbi yra publikos nuomonė, todėl slapto balsavimo metu, bus išrinkta ir daugiausia žiūrovų simpatijų pelniusi pora.

Pirmąjį konkurso vakarą pasirodys penki aktorių duetai, antrąjį – keturi. Lietuvos teatro sąjunga įspėja, kad pavėlavę į renginio pradžią  žiūrovai į salę nebus įleidžiami.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min