Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Daugiau nei 100 dviratininkų keliavo po rudenėjantį pamarį

Žygio dalyviai Ventės rage
Inspotlight nuotr. / Žygio dalyviai Ventės rage
Šaltinis: 15min
0
A A

Šeštadienį daugiau nei šimtas dviračių entuziastų dalyvavo dviračių žygyje „Dviračiais Mažojoje Lietuvoje“. Tai jau trečiasis dviračių žygis, kuriuo siekiama supažindinti visuomenę su Europos Sąjungos struktūrinės paramos fondų dėka atnaujintus turizmo ir kultūros objektus bei pristatyti turizmo Lietuvoje galimybes.

Pirmasis dviračių žygis vyko gegužės mėnesį Panemunėje, antrasis – liepą aplink Platelių ežerą.

Pakeliauti Mažąja Lietuva vadinamame pamaryje ir pažinti šiame regione atnaujintus bei dar etapais tvarkomus objektus pakvietė Lietuvos verslo paramos agentūra (LVPA), administruojanti Europos Sąjungos paramą.

Žygio dalyviai apžiūrėjo atnaujintą Šilutės mažųjų laivų prieplauką, lankėsi ką tik restauruotame H. Šojaus dvare, nuo seno puošusį ir garsinusį Šilutę, bei Šilutės evangelikų liuteronų bažnyčią, kurios varpas šilutiškiams skamba kas 15 minučių.

Dviratininkų maršrutas baigėsi Ventės rage, kur keliauninkai pasigrožėjo nuo senojo Ventės rago švyturio atsiveriančia marių panorama bei stebėjo žieduojamus paukščius.

Apsilankę Šilutėje, dviratininkai pasuko link Ventės rago, pakeliui stabtelėję susipažinti su viena didžiausių pelkių ne tik Vakarų Lietuvoje, bet ir visoje Lietuvos teritorijoje, Aukštumalos aukštapelke. Dviratininkų maršrutas baigėsi Ventės rage, kur keliauninkai pasigrožėjo nuo senojo Ventės rago švyturio atsiveriančia marių panorama bei stebėjo žieduojamus paukščius.

Ne vienas dviračių žygio dalyvis dalinosi puikiomis emocijomis ir patirtais įspūdžiais. Pirmą kartą tokiame masiniame žygyje dalyvaujanti Rasa pasakojo, kad tokiame būryje važiuoti smagu, o apsilankyti rudenėjančiame pamaryje bei pamatyti, kiek pas mus Lietuvoje gražių vietų, buvo įdomu ir vertinga. Žygio dalyvė pasižadėjo dalyvausianti tokiuose žygiuose ir ateityje.

Egidijus, dviračių klubo narys, pasakojo, kad šis žygis buvo puiki proga atsipalaiduoti, neskubant, nelenktyniaujant pasivažinėti ir pažinti savo kraštą bei pasidžiaugti vis gražėjančia aplinka.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min