Dabar populiaru
Publikuota: 2011 gegužės 4d. 14:36

„Domus galerija“ gegužę skleis dizainą mieste ir namuose

Ekspozicija
„Domus galerijos“ nuotr. / Ekspozicija

Gegužė jau kelintą pavasarį Vilniuje tampa dizaino mėnesiu, kai susimąstome – kokioje aplinkoje gyvename, kaip gyvename ir kokie daiktai mus supa kiekvieną dieną. „Domus galerija” gegužę pakvies pamatyti baldus, kuriuos vadiname dizaino objektais, ir pati išeis į viešąsias miesto erdves. Grožėtis, susitikti ir kalbėti apie buities grožį.

Net trys didžiuliai renginiai skirti tam, kad iš naujo atrastume gyvenimo estetiškoje aplinkoje džiaugsmą. Paroda „Domus galerija POP versus DESIGN“ vyks gegužės 7–31 d. pačioje galerijoje. Salonų vitrinose pamatysime naujausius, prestižiniais dizaino apdovanojimais įvertintus baldus ir interjero detales, o šalia jų tuos, kuriuos žmonės dažniausiai perka.

„Domus galerija” nėra tradicinis prekybos centras su skirtingais salonais po vienu stogu. Ji yra centras, koncentruojantis tam tikrą gyvenimo būdo filosofiją, kviečiantis domėtis tuo, kas nauja, modernu, patogu ir gražu. Tuo, ką sukuria talentingi pasaulio dizaineriai dabar arba  kažkada anksčiau, ir tie daiktai  tampa dizaino ikonomis. „Bus labai įdomu palyginti pirkėjų skonį su dizainerių fantazija ir įsitikinti, kad galerijoje yra labai daug mėgstamų, perkamų ir įperkamų interjero prekių”, – sakė Viktorija Beatričė Radzevičienė, AB „Ogmios centas”, valdančios „Domus galeriją”, ekonomikos direktorė. 

Gegužės 7 – 14 d. „Domus galerija” taps dizaino savaitės „Dizaino savaitė ir IF 2011“ renginio – „O kas jeigu... kartu atgaivintume Gedimino prospektą“ – rėmėja. Svarbiausios Vilniaus gatvės vitrinose, pačiose netikėčiausiose vietose atsiras galerijos salonų baldai, šviestuvai, tapetai. Vitrinos taps interjero fragmentais, kuriuose norėtųsi gyventi. „Atgaivinti Gedimino prospektą yra puiki idėja! Jei šis dizaino savaitės sumanymas iš tiesų duos pradžią  gyvenimui ir šurmuliui prospekte, jausimės prisidėję prie gero darbo. Labai daug netikėtų dalykų atrandi, kai paklausi savęs – „O kas jeigu...?”, – svarstė V. B. Radzevičienė.

Gegužės 12 – 15 d. numatyta  galerijos salonų ekspozicija „Best of the best DESIGN“ „Dizaino savaitgalio“ renginiuose, Ševčenkos g. loftuose. Pasak „Dizaino savaitgalio” organizatorės Dalios Mauricaitės, loftai yra kontraversiška erdvė, kurioje daiktai atsiskleidžia naujai. „Išeidama iš savo erdvių ir dalyvaudama savaitgalio renginiuose „Domus galerija” parodo, jog yra aktyvus ir bendraujantis, modernaus gyvenimo būdo centras. Pirmąją parodos dieną kviesime profesionalus, dizainerius ir architektus, kur jie galės susitikti su salonų vadovais, specialistais”, – sakė D. Mauricaitė.

Temos: 2 Paroda Vilnius
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min